Para Lazım Diyenlere Vakıfbank'tan Anında 821 TL Taksitle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Paraya ihtiyacı olanlara Vakıfbank tarafından piyasaya göre makul maliyetlerle ihtiyaç kredisi veriliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının maliyetleri ne kadardır?

Finans 04.01.2022 - 21:43 04.01.2022 - 21:43 Engin Uzunoğlu

Ekonomik sıkıntılar içerisinde kalan vatandaşlar nakit sıkışıklığını en üst seviyeden hissetmeye devam ediyorlar. Bu durum vatandaşları nakit sorunlarını çözecek formül arayışlarına yönlendirdi. şartlarını değerlendiren vatandalar ise çareyi bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmakta buluyorlar. Ancak bu noktada da devreye ihtiyaç kredisi maliyetleri giriyor. 

KREDİ FAİZLERİNDE KAMU BANKALARI BİR ADIM ÖNE GEÇTİ!

Kamu bankaları son dönemlerde kredi faizlerinde özel bankaların bir adım önüne geçtiler. Tüm kredi türlerinde en düşük kredi faizleri kamu bankalarında bulunuyor. Bundan dolayı da vatandaşların kredi kullanmak istemeleri durumunda ilk tercihleri kamu bankaları oluyor. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası da bu doğrultuda büyük ilgi görmeye devam ediyor. Vakıf ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?

Paraya sıkışanlara Vakıfbank tarafından ihtiyaç kredisi verilmeye devam ediliyor. Çeşitli avantajlar eşliğinde kullanılan bu ihtiyaç kredileri ile vatandaşlar ekonomik problemlerine geçici bir çözüm bulabiliyorlar. Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çeken müşterilere talep etmeleri halinde 3 ay ödemesiz dönem imkanı tanınıyor. Bu konuda talepleri olan müşteriler ihtiyaç kredisi çektikten sonra ilk 3 ay boyunca bankaya herhangi bir ödeme yapmıyorlar. 3 aylık ödemesiz dönemin ardından ise kredi taksitlerinin ödemelerine başlanıyor. Ödemesiz geçen süre ise toplam kredi vadesinden düşülüyor. 

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere tanıdığı bir diğer imkan ise kolay ödeme fırsatı oldu. Bu fırsatı değerlendiren müşteriler ihtiyaç kredisi geri ödemelerini kendi belirledikleri sistem içerisinde yapıyorlar. Bundan dolayı da müşteriler kendilerine uygun ödeme periyodunu seçiyorlar. Vakıfbank müşterileri ihtiyaç kredisi geri ödemelerini aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli veya serbest ödemeli şeklinde planlıyorlar. 

Vakıfbank tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyasına göre müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan kredileri 36 ay vadeli, 50 Bin TL'nin üzerindeki kredileri ise 24 ay vadeli olarak kullanabiliyorlar. İhtiyaç kredisi kullanan müşterilere hayat sigortası da yaptırılarak hem banka hem de müşterinin güvencesi sağlanıyor. Ayrıca ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerden de gerekli görülmesi halinde teminat istenebildiği bildirildi.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası taksit hesaplaması

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,91 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan Vakıfbank müşterileri bankaya her ay 821 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Bu şartlarda kullanılan ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 29.588 TL olduğu bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@