Para Lazım Diyenlere Ziraat Bankası Hemen 10 Bin TL Veriyor! Düşük Faiz Ve Makul Taksitli İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası tarafından müşterilere uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi verilmeye devam ediliyor. Ziraat Bankası 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için ne kadar maliyet talep ediyor?

Finans 22.12.2021 - 18:41 22.12.2021 - 18:41 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de vatandaşların ihtiyaç kredilerine olan gereksinimleri her geçen gün artarken kredi faizlerindeki yükselişler can sıkmaya devam ediyor. Bankalar ihtiyaç kredisi verirkem müşterilerden yüksek maliyetler talep etmeye başladılar. Ancak kamu bankaları şu anda en düşük maliyetlli ihtiyaç kredisi veren bankalar oldular. Bundan dolayı da kamu bankalarının ihtiyaç kredisi kampanyalarına dair araştırmalar yoğunlaştı. Ziraat Bankası da bu bankalardan birisi oldu. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının koşulları nelerdir?

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Ziraat Bankası tarafından müşterilere finansal destekler verilmeye devam edililiyor. Kriz ortamında vatandaşların düşük maliyetli nakit desteği almaları için kamu bankası sorumluluğu ile hareket eden Ziraat Bankası ihtiyça kredisi kampanyası ile büyük ses getirdi. Ziraat Bankası müşterilere hem uygun faizli ihtiyaç kredisi veriyor hem de bu ihtiyaç kredisi için kolay ödeme imkanlarını müşterilerin hizmetine sunuyor. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİ NE KADAR?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere uyguladığı faiz oranı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Şu anda özel bankaların ihtiyaç kredisi faizlerinin ortalaması yüzde 2'nin üzerine çıktı. Ancak Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faizinde herhangi bir yükseliş yapmadı. Şu anda Ziraat Bankası müşterileri aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ AZAMİ VADE SÜRESİ NE KADAR?

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler kendilerine banka tarafından uygulanan azami vade süreleri hakkında bilgi edinmek istiyorlar. BDDK kararları gereği müşteriler Ziraat Bankası'nından ihtiyaç kredisi çekmek istediklerinde 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay vade uygulanabiliyor. İhtiyaç kredisi miktarı 50 Bin TL'nin üzerine çıktığında ise müşterilere en fazla 24 ay vade uygulanabiliyor. 

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

ziraat bankası ihtiyça kredisi maliyetleri

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanma kararı veren müşteriler kredi talebinde bulunduklarında banka tarafından bu kredilere aylık yüzde 1,59 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılması halinde müşteriler bankaya vade süresinde her ay 386 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu ihtiyaç kredisinin yıllık maliyetinin ise yüzde 25 olduğu bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@