Param Yok Diye İsyan Eden Bade İşçil, 4 Milyon Liraya Süper Lüks Villa Aldı!

Mal varlığı haberleri ile gündeme gelmesine tepki gösteren Bade İşçil yeni emlak yatırımı ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Bade İşçil nerede oturuyor, evi nerde?

Emlak Magazin 28.09.2021 - 09:35 28.09.2021 - 09:37 Gülcan Özer

Ekranların sevilen yüzü ve dizilerin vazgeçilmez ismi Bade İşçil bir süre önce hakkında çıkan mal varlığı haberlerine isyan etmiş, tepkisi ile günlerce magazin basının en çok konuşulanları arasında yer almıştı. Sürekli olarak hakkında çıkarılan haberlere tepki gösteren Bade İşçil yıllardır çalışmasına rağmen sadece bir evi olduğunu söylemişti. 

Kendisi hakkında sürekli olarak yapılan "aşırı zengin" haberlerini yalanlayan Bade İşçil yaptığı açıklamasında magazin basınında iddia edildiği gibi zengin olmadığını ve yıllarca çalışmasının karşılığı olarak kendisine şimdiye kadar sadece bir ev alabildiğini söylemişti. Bu sözlerden sonra güzel yıldızın yaptığı yeni emlak yatırımı gündeme bomba gibi düştü. 

BADE İŞÇİL NEREDE OTURUYOR, YENİ EVİ NEREDE?

Güzel yıldız yeni bir emlak yatırımına imza atarken söz konusu yatırımın tam da mal varlığı tartışmalarının döndüğü bir zamana denk gelmesi dikkat çekti. Sabah Gazetesi yazarı Gökhan Gökduman tarafından yapılan habere göre Bade İşçil tam 4 milyon lira ödeyerek kendisine adeta bir saray yavrusu satın aldı. 

Hatırlanacağı üzere kendisi hakkında ortaya atılan malvarlığı iddiaları sonrasında Bade İşçil "Bizi gören de şampanyayla yıkanıyoruz sanıyor. Yıllardır çalışıyorum, sadece bir evim var" diyerek tepki göstermiş ve magazin basınında büyük yankı uyandırmıştı. İşçil'in kendisine 4 milyon lira ödeyerek Sarıyer'de bulunan son derece lüks bir konut projesinden havuzlu villa satın aldığı iddia edildi. Güzel yıldızın yeni evine henüz taşınmadığı ve dekorasyon çalışmaları ile ilgilendiği belirtiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@