Parasını Toprağa Yatıracaklar! Vakıfbank Satılık Arsa M2 Fiyatları Açıklandı

Vakıfbank'ın güncel arsa satış rakamları açıklandı. En ucuz arsa 851 m2 büyüklüğünde ki arsa için istenilen 15.450 TL oldu. Ancak bankanın çok büyük m2'li arsaları çok uyguna sattığı da ilan edildi.

Emlak Haberleri 04.11.2021 - 10:45 04.11.2021 - 10:45 Mustafa KARAGÖZ

Vakıfbank güncel gayrimenkul satışları kapsamında arsa satışları da yapıyor. Bankanın güncel arsa satış duyuruları kapsamında çok yüksek m2'li arsalar listede yer alıyor. Toprak yatırımı yapmak isteyenler için güncel listenin tamamı haberimizde. 

VAKIFBANK İMARLI/İMARSIZ ARSA SATIŞI M2 FİYATLARI KASIM 2021

Banka gayrimenkulleri kapsamında satışı yapılacak olan arsalar için iller egöre fiyat tabloları yayımlandı. Arsanın bulunduğu şehir, konumu, büyüklüğü, imar durumuna göre fiyat belirleyen banka alım yapmak isteyecekler için detayları ayrı ayrı aktardı. Elinde birikimi olup toprak yatırımı yapmak isteyecekler için önemli fırsatlar sunan banka ayrıca arsa kredisi olanağı da sunuypr. 

Arsa yatırımı yapmak isteyenler için çok farklı şehirlerde yatırım fırsatı sunan banka, ilk teklif fiyatları üzerinden ihaleleri başlattı. Ayrıca çok sayıda arsa için halen ilk teklif fiyatı geçerli. 

Güncel Satış Fiyat Listesi

Vakıfbank'tan arsa almak isteyecekler için güncel fiyat listesini en ucuzdan en pahalıya doğru listeledik. Listenin belli bir bölümünü aşağıda paylaşıyoruz. Arsa almak isteyenler için illere göre m2 fiyat listesi. 

vakıfbank arsa 4 kasım 2021vakıfbank arsa 3 kasım 2021vakıfbank arsa 2 kasım 2021vakıfbank arsa 1 kasım 2021

Vakıfbank'ın arsa satış listesinde çok daha fazla duyuru bulunuyor. M2 fiyatları en ucuz olan arsaları yukarıda ki tablolarda paylaştık. Tüm duyurulara bankanın resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. 

ÖZEL OLARAK BİR ŞEHİRDE ARSA ARAYANLAR

Özel olarak belli bir bölgede arsa alımı yapmak isteyenler için de arama seçenekleri yer alıyor. Vakıfbank banka gayrimenkulleri listesinde yer alan filtreleme özelliği ile arsalar özel isteklere göre belirlenebilir. 

Arsanın fiyatı, m2 büyüklüğü, bulunduğu şehir, imarlı yada imarsız olma durumuna göre arsa araması yapılabilir. Arsaların tamamını Vakıfbank Banka Gayrimenkul Satış sitesinden görebilirsiniz. 

FİYATLAR PİYASADAN DAHA UYGUN 

Banka gayrimenkulleri kapsamında yapılan satışlarda fiyatların piyasaya göre daha uygun olduğu söylenebilir. Özellikle imarsız arsa satışlarında, tarla satışlarında ilk teklif fiyatları üzerinden yapılacak olan alımlar ciddi kazanımlar sağlayabilir. Ancak bazı durumlarda ihaleye katılım fazla olması fiyatların artmasına neden olur. 

ARSA KREDİSİ OLANAĞI İLE BİRLİKTE

Vakıfbank'ın uzun vadeli arsa kredisi olanağı var. Alınacak arsanın krediye uygun olmadı durumunda müşteriler hem ihaleye teklif verebilirler hemde alım aşamasında arsa kredisi çekerek taksitli ödeme yapabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@