Paraya İhtiyacı Olan Borç Para Aramaktan Kurtaracak Kampanya Açıklandı! Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile acil paraya ihtiyacı olan kişilere aradıkları nakit para fırsatını düşük faizli kredi paketi ile sunuyor.

Finans 15.03.2022 - 13:15 15.03.2022 - 13:17 Gülcan Özer

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kredi kampanyası kapsamında Denizbank müşterilerine kolay kredi fırsatı sundu. Türkiye'nin en kolay kredi veren bankaları arasında yer alan Denizbank müşterilerine kredi notuna göre ihtiyaç kredisi faiz oranı belirlerken 18 yaşının dolduran ve aylık belgelenebilir düzenli geliri olan herkes kredi başvurusu yapma imkanına sahip oluyor. 

Denizbank ihtiyaç kredisi paketinde başvuruları tüm Denizbank şubeleri üzerinden kabul ederken aynı zamanda Denizbank internet sitesi ve mobil şube uygulaması üzerinden de online kredi başvurusu yapılabiliyor. Şubeye gitmeden kredi çekmek isteyen kişiler tüm bu ek seçeneklere ek olarak Denizbank SMS kredi başvurusu da yapabiliyor. 

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI MART 2022! 

Diğer bankalara oranla çok daha kolay ihtiyaç kredisi veren Denizbank ihtiyaç kredisi paketinde kredi notuna göre faiz oranı belirliyor. Kredi notu yüksek olan kişiler daha düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekme imkanı elde ederken, kredi notu düşük olan kişiler daha yüksek riske sahip olmaları nedeni ile ne yazık ki yüksek faizle borçlanabiliyorlar. 

denizbank ihtiyaç kredisi hesaplama-1

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler internetten 50 bin liraya kadar anında kredi başvurusu yapabilecekler. 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek için başvuru onayı alan kişilerin aylık kredi taksit ödemesi 2 bin 474 TL olarak gerçekleşecek. Yüksek olan faiz oranı nedeni ile ne yazık ki kredinin toplam geri ödemesi ise son derece yüksek bir şekilde gerçekleşiyor. 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde kredinin toplam geri ödemesi 89 bin 68 TL olarak bankaya iade edilecek. 

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Denizbank kredi başvurusu için kendinize en yakın Denizbank şubesini şahsen ziyaret edebileceğiniz gibi buna ek olarak isteyen kişiler Denizbank onaylı ihtiyaç kredisi başvurusu için Denizbank internet sitesi ve mobil şube üzerinden de başvuru yapabilecek. Başvuru onayı alan kişiler kendilerine en yakın Denizbank şubesi üzerinden onay kodu ve Denizbank ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile paralarını çekebilecekler. Çekilen kredide en uzun vade 36 ay ile sınırlandırılacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@