Paraya İhtiyacı Olanlara Halkbank'tan Hızlı Kredi! 10 Bin TL Kredi İçin Taksit Hesaplaması

Acil olarak nakit ihtiyacı bulunanlara Halkbank'tan hemen hızlı kredi veriliyor. Halkbank hızlı kredi nedir, nasıl çekilir, maliyeti ne kadardır?

Paraya İhtiyacı Olanlara Halkbank'tan Hızlı Kredi! 10 Bin TL Kredi İçin Taksit Hesaplaması

Türkiye'de yaşanan ekonomil gelişmelerin vatandaşların cebine yansıması oldukça olumsuz bir şekilde gerçekleşmeye devam ediyor. Gelirleri ile giderleri arasında denge oluşturmakta zorlanan vatandaşlar hayat pahalılığı karşısında bütçelerindeki sarsıntılara finansal çözüm bulmak istiyorlar. Bu şekilde ortaya çıkan acil nakit ihtiyacı ise bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarındaki sağladığı avantajların kullanımı ile mümkün olabiliyor. Halkbank da nakit ihtiyaçlarına etkin finansal çözüm üreten bankalar arasında yer aldı. Peki Halkbank hızlı kredi nedir, maliyeti ne kadardır, özellikleri nelerdir?

HALKBANK HIZLI KREDİ NEDİR?

Halkbank tarafından müşterilere sağlanan bir imkan olan Hızlı kredi için araştırmalar yapılıyor. Halkbank müşterileri herhangi bir nedenden dolayı acil nakit ihtiyacı içerisinde kendilerini bulmaları halinde Hızlı Kredi kampanyası kapsamında hemen ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Kampanya kapsamında müşteriler en az 1.000 TL ve en fazla 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Kredi başvurularına hızlı bir şekilde karşılık veren Halkbank, kredi onayı ile beraber talep edilen kredi miktarını müşterilerin hesaplarına yatırıyor.

HIZLI KREDİ VADE SÜRESİ NE KADAR?

Halkbank'tan Hızlı Kredi kullanmak isteyenler tabi olacakları azami vade süreleri hakkında da araştırma yapıyorlar. Banka tarafından verilen bilgilere göre müşteriler 36 aya kadar vade ile bu krediyi kullanabiliyorlar. Vade süresi 3 aydan kısa olmazken müşterinin talebine göre bu sınırlar içerisinde herhangi bir vade süresi de kredi hesabına uygulanabiliyor.

ESNEK ÖDEME FIRSATLARI

Halkbank tarfaından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler kolay ödeme koşullarından da yararlanabiliyorloar. Hızlı Kredi çeken Halkbank müşterileri ödeme planını kendi bütçelerine ve nakit akışlarına göre düzenleyebiliyorlar. Tercih eden müşteriler aylık eşit taksitli olarak ödeme planlaması yapabildikleri gibi 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve esnek ödemeli olarak da ödeme planı tercih edebiliyorlar. Bu konuda tüm inisiyatif müşterilere bırakılıyor.

10 BİN TL HIZLI KREDİ HESAPLAMA

Halkbank'tan Hızlı Kredi kullanmak isteyenlere aylık yüzde 1,63 kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz kredi tahsis ücreti ödenmesi durumunda geçerli oluyor. 10 Bin TL kredi kullananlardan 52,50 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenlere ise yüzde 1,68 faiz uygulanıyor.

halkbank hızlı kredi hesaplama-1

10 Bin TL Hızlı kredi kullananlar 16 ay vadeli kredi hesaplamasına göre aylık 389 TL kredi taksit ödemesi yapıyor. Kredi tahsis ücreti ödemeden aynı kredi çekilirse aylık taksit tutarı 393 TL oluyor.

SONRAKİ HABER