Paraya Sıkışana Hemen 20 Bin TL Veriliyor! Ziraat Bankası'ndan Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Nakite sıkışan vatandaşların finansman desteği bulmak için tercih ettikleri yolların başında ihtiyaç kredisi geliyor. Ziraat Bankası da düşük faizle müşterilere ihtiyaç kredisi vermeyi sürdürüyor.

Finans 16.09.2021 - 19:34 16.09.2021 - 19:39 Engin Uzunoğlu

Nakit sıkışıklığı son dönemlerde Türkiye'de vatandaşların en önemli ekonomik problemi haline geldi. Galirlerinin giderlerinden daha az olmasından dolayı vatandaşlar geçimlerini sağlayabilmek adına ek kaynak arayışlarına devam ediyorlar. Böyle bir ortamda da ihtiyaç kredisi kampanyaları her zamankinden daha fazla önem kazandılar. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Ziraat Bankası da kamu bankası sorumluluğu ile düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerini finansal açıdan desteklemeye devam ediyor. İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihlerini Ziraat Bankası'ndan yana kullanan müşteriler çok sayıda avantaja aynı anda sahip olabiliyorlar. Bu da Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyasını diğer bankaların kampanyalarına göre bir adım öne çıkarabiliyor.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ FIRSATLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak için tercihlerini bu yönde kullanan vatandaşlara çeşirlik fırsatlar sunuluyor. Öncelikle müşteriler standar ödeme planlarının dışına çıkmak konusunda serbest bırakılıyorlar. Müşteri tercihlerine göre kredi geri ödemeleri planlanırken müşteriler esnek ödeme seçeneklerini seçebiliyorlar.

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredileri azami 36 aya kadar vade ile kullanabiliyorlar. Gerekmesi halinde ise müşterilerden teminat talep edilebilmektedir. Bu teminat durumu kredi başvurusu sürecinde ortaya çıkmaktadır. 

Ziraat bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuru yapan müşterilere Hayat Sigortası ürünü de sunulmaktadır. Bu hayat sigortası ürünü Ziraat Bankası'nın iştiraklerinden olan Türkiye Hayat ve Emeklilik AŞ üzerinden müşterilere verilmektedir. 

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanımındaki maliyetler de merak ediliyor. Buna göre müşteriler ihtiyça kredisi talep ettiklerinde aylık yüzde 1,59 faizle karşı karşıya kalıyorlar. Ziraat Bankası müşterileri böylelikle bankacılık sisteminde ortalamanın altında bir faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekmiş oluyorlar. 

ZİRAAT BANKASI 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası tarafından yapılan ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması ile bu kredi ürününün maliyetleri de ortaya çıktı. Buna göre Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilere aylık yüzde 1,59 faiz oranı uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL kredi çeken müşterilerin aylık kredi taksitlerinin 773 TL olduğu bildirildi. 

ziraat bankası 20 bin lira ihtiyaç kredisi hesaplama

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih etmek isteyen müşteriler başvuru süreçlerini de merak ediyorlar. Buna göre başvurular mobil şube ve internet bankacılığı üzerinden de alınıyor. Ayrıca banka şubelerine giden Ziraat Bankası müşterileri hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@