Paraya Sıkışanlara Vakıfbank Günde 12 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisini Koşulsuz, Şartsız Veriyor

Nakit ihtiyaçlarına yönelik arayış içerisinde olan vatandaşlara Vakıfbank tarafından uygun maliyetli ihtiyaç kredisi veriliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? 

Finans 10.10.2021 - 21:56 10.10.2021 - 22:05 Engin Uzunoğlu

Ekonomik gelişmeler son dönemlerde Türkiye'de vatandaşların finansal açıdan büyük güçlük yaşamalarına neden oıluyor. İhtiyaç kredisi kullanımları da oldukça arttı. Vatandaşların ihtiyaç kredisi kampanyalarına dair geniş çaplı araştırmaları da sürüyor. En uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veren vabka araştırılırken Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile ön plana çıkmaya başladı. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR? 

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bu kredi kampanyasının şartlarını merak ediyorlar. Kamu bankalarının kredi avantajlarından yararlanmak isteyenler Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanırken hangi şartların uygulandığı ve hangi imkanların müşterilere verildiğine dair kapsamlı bilgilendirme yine Vakıfbank tarafından kamuoyuna açıklandı. 

KOLAY ÖDEME İMKANLARI

Vakıfbank'In ihtiyaç kredisi kampanyasının en önemli avantajlarından birisi müşterilere kendi bütçelerine göre kredi geri ödeme imkanı verilmesi oldu. Müşteriler Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullandıklarında geri ödeme planlarını kendi nakit akışlarına göre düzenleyebiliyorlar. Bu kapsamda ihtiyaç kredisi çekerken müşterilere aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve değişken taksitli gibi geri ödeme imkanları veriliyor. 

MÜŞTERİLERE HAYAT SİGORTASI YAPILIYOR

Vakıfbank müşterileri ihtiyaç kredisi kullanırken banka tarafından onlara hayat sigortası yaptırılıyor.  Genellikle bu hayat sigortası insanlar tarafından ekstra ve gereksiz maliyet olarak değerlendiriliyor. Ancak bu konuda erişilen fayda açısından çok daha büyük bir imkana sahip olabiliyor. Kredi çeken müşterinin hayatını kaybetmesi durumunda yasal mirasçıları Hayat Sigortası avantajı ile ekstra bir ödeme güçlüğü içerisinde girmiyorlar. Böyle durumlarda kredi borçları sigirta şirketi tarafından kapatılıyor. 

AZAMİ VADE SÜRELERİ 

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler azami vade süreleri hakkında da bilgilendirildiler. Buna göre son BDDK düzenlemesi ile 50 Bin TL'ye kadar olan krediler için 36 ay vade imkanı veriliyor. 50 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri için müşterilere sunulan azami vade süresi ise 24 ay oluyor. 

GÜNDE 12 TL'YE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

vakıfbank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması-1

Vakıfbank tarafından ihtiyaç kredisi maliyetleri de açıklandı. Buna göre müşterilere ihtiyaç kredilerinde aylık yüzde 1,61 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 388 TL kredi taksiti ödüyorlar. Günlük hesaplamaya göre ise müşteriler günde 12 TL taksit ödüyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@