Park Mozaik Ankara Konut Projesi Nerede, Fiyatları Ne Kadar?

35 blokta yer alacak olan 177 adet konutun satışa sunulduğu Park Mozaik Ankara konut projesi cazip fiyat seçenekleri ile büyük beğeni topluyor.

ANKARA KONUT PROJELERİ 30.06.2018 - 20:00 15.07.2021 - 00:20 SERHATMEDYA

35 blokta yer alacak olan 177 adet konutun satışa sunulduğu Park Mozaik Ankara konut projesi cazip fiyat seçenekleri ile büyük beğeni topluyor.

Park Mozaik Ankara Konut Projesi Nerede?Park Mozaik evleri, Ankara konut projeleri arasında yer alıyor. Ankara'nın en hızlı gelişen ve en değerli bölgelerinden biri olarak gösterilen Yaşamkent'te yer alıyor. Mesa İnşaat ve Tepe İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen projede yaşam başlamış durumda. Ankara'nın en prestijli konut projeleri arasında gösterilen Park Mozaik konut projesi 74 bin 500 metrekarelik dev bir alanda gerçekleştiriyor. Projenin 60 bin metrekaresi açık alanlardan oluşurken yine 2 bin metrekarelik dev bir bölümü de sosyal tesis alanlarına ayrılmış durumda. Park Mozaik Fiyatları Ne Kadar?2+1 daire tipinden başlayarak 6+1 daire tipine kadar farklı çok sayıda daire tipinin satışa sunulduğu Park Mozaik satılık daire fiyatları da seçilen daire tipine göre belirleniyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise seçilen daire tipine göre belirleniyor. Park Mozaik satılık daire fiyatları ise şu şekilde sıralanıyor;Park Mozaik 2+1 satılık daire fiyatı 690 bin lira, Park Mozaik 3+1 satılık daire fiyatı 852 bin lira, Park Mozaik 4+1 satılık daire fiyatı 977 bin lira,Park Mozaik 5+1 satılık daire fiyatı 1 milyon 316 bin liralık başlangıç fiyatları ile satışta yer alıyor. Park Mozaik Ne Zaman Teslim Edilecek?Etaplar halinde satılan Park Mozaik konut projesi için ilk etapların teslim edilmesi ile beraber yaşam başlamıştı. Son olarak tamamlanmasına yaklaşılan A bloklarda teslimler başlarken üretimi devam eden son daireler ise 2019 yılının Aralık ayında teslim edilecek. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@