Pasifik İnşaat Ortaköy Next Level İstanbul Proiesi İçin Son Durum Ne?

Ankara'da EmlaK Konut ortaklığı ile Merkez Ankara projesini hayata geçiren Pasifik İnşaat İstanbul konut projesi için kolları sıvadı. Pasifik İnşaat İstanbul projesi ne zaman başlayacak?

Konut Projeleri 22.11.2021 - 16:50 22.11.2021 - 16:50 Gülcan Özer

Ankara'da Next Level Ankara, Next Level Loft Ofis, Next Level Çayyolu ve son olarak Merkez Ankara projesini hayata geçiren Pasifik İnşaat İstanbul projesinde düğmeye bastı. Next Level İstanbul projesi ile Ankara'da elde ettiği başarıları Türkiye'nin gözbebeği olan İstanbul'a taşımaya kararlı görünen Pasifik İnşaat yeni projesinin tanıtımını yaptı. 

Son dönemde konuta olan talebin katlanarak arttığı ancak konut arzında yaşanan daralma nedeni ile ev fiyatlarında son derece sert bir yükseliş yaşayan İstanbul'da yeni konut projesi üretme kararı alan Pasifik İnşaat Next Level markasını Türkiye'nin başkenti olan Ankara'dan Türkiye'nin gözbebeği olan İstanbul'a taşımaya hazırlanıyor.

PASİFİK İNŞAAT İSTANBUL'A MERHABA DEMEYE HAZIRLANIYOR! 

Resmi internet sitesi üzerinden açıklama yayımlayan Pasifik İnşaat "Başkentin silüetini değiştiren ve Ankara’ya ilkleri getiren tutkumuzu ve çizgimizi bir sonraki "level"a taşımak için şimdi de dünya başkentlerinin en güzeli İstanbul'a merhaba diyoruz. Ülkemizin en değerli markası olan İstanbul'a kendi vizyonumuzu katmak için detaylara verdiğimiz önem, özgün mimari yaklaşımlarımız ve kalite anlayışımızla Ankara’dan sonra İstanbul’da da Türkiye’nin simge yapılarından birine imza atmaya hazırlanıyoruz" ifadelerine yer verdi. 

pasifik inşaat istanbul projesi

İstanbul'da yaşamın ve iş yaşantısının merkezinde bulunan Beşiktaş Ortaköy sınırları içerisinde yer alan proje hakkında Pasifik İnşaat tanıtım videosu da yayımlarken dev proje hem konut sahibi olmak hem de İstanbul'da konut yatırımı yapmak isteyen kişilere cazip bir seçenek sunacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@