Passolig Banka Kartı Olana 40 Bin Lira Kredi! Acil Para 5 Dakikada Hesabınızda

Acil para bulmak isteyen kişilere Aktif Bank N Kolay Kredi kampanyası ile bankaya gitmeden, kimlik belgesi bile ibraz etmeden anında 40 bin TL kredi veriyor!

Finans 24.07.2021 - 19:00 25.07.2021 - 11:22 Gülcan Özer

Aktif Bank tarafından acil nakit paraya ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak şubeye gitmeden kredi kullanmalarını sağlayacak özel bir kredi kampanyası başlatıldı. Aktif Bank müşterisi olan kişiler ya da Passolig Banka kartı olan kişilere yönelik olarak verilen kredi paketinde bankaya dahi gitmeden, tek bir evrak dahi sunmadan 5 dakika içerisinde 40 bin liraya kadar acil kredi veriliyor. 

Passolig Banka Kartı olan kişiler Aktif Bank internet sitesi üzerinden 40 bin liraya kadar ihtiyaç duydukları nakit para tutarını girdikten sonra sözleşmeleri onaylamaları durumunda 5 dakika içerisinde paralarını kavuşacaklar. Passolig ön ödeme kartı olanlar da kampanyadan yararlanabilecekler. 

PASSOLİG İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Passolig banka kartı ya da Passolig ön ödemeli kartı olan kişilere bankaya gitmeden anında kredi müjdesi geldi! Düzenlenen kampanya kapsamında 40 bin liraya kadar olan nakit paraya ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak Passolig banka kartı olanlara bankaya gitmeden nakit paraya kavuşma imkanı sunuldu. 

aktif bank n kolay kredi

Passolig ön ödemeli kartı olan kişiler için ise başvurular yine Aktif Bank N Kolay internet sitesi üzerinden yapılacak. Sözleşmeyi onaylayan kişiler için bu sefer kurye ziyareti beklenecek. Yaklaşık 7 - 10 iş günü içerisinde adresinize gelen kurye tarafından size teslim edilen evrakları imzalayacaksınız. Böylelikle imzayı attığınız aynı gün paranız hesabınıza yatırılacak. 

passolig-kredi-kartı

N KOLAY KART ALANA İHTİYACI OLDUĞU HER AN ANINDA KREDİ HESAPTA! 

Başvuru yapmak isteyen kişiler isterlerse Aktif Bank müşterisi olmak için de form doldurabilecek. Bu formu doldurduğunuz anda yine kurye adresinize kadar gelerek istediğiniz tarihte sizden gerekli imzaları alarak müşteri formu oluşturacak. Doldurulan ve sizin tarafınızdan imzalanan form sonrasında Aktif Bank N Kolay Kart kurye tarafından adresinize teslim ediliyor. 

Bu kart ile acil paraya ihtiyaç duyduğunuz her an sadece internet üzerinden bir kaç tıklama ile kartınıza nakit para aktarılıyor. Aktif Bank N Kolay kart üzerinden paranızı istediğiniz ATM'den çekebilir ya da internet şubesi üzerinden istediğiniz hesaba havale / EFT geçebilir, ihtiyaç duyduğunuz nakit parayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@