Patron Çıldırdı, Böyle İndirim Görülmedi! Fiat 87 Bin TL İndirim Kampanyası!

ÖTV düzenlemesi ile otomobil fiyatlarında değişimler heyecanla karşılanırken Fiat'ın 82 Bin TL indirimli araba kampanyası büyük ilgi uyandırdı. Fiat 82 Bin TL indirimli otomobil nasıl alınır?

Patron Çıldırdı, Böyle İndirim Görülmedi! Fiat 87 Bin TL İndirim Kampanyası!

Otomobil sektöründe ÖTV düzenlemesi ile tüm kartlar yeniden dağıtıldı. Bu gelişmenin yanında otomobil firmaları da kampanyalarını güncellemeye başladılar. En dikkat çekici araba kampanyasının altına ise Fiat imzasını attı. 82 Bin TL gibi bir indirimi müşterilerine sunan Fiat sektörde de çok büyük ses getirmeyi başardı.

82 BİN TL FİAT İNDİRİM KAMPANYASI

Fiat'ın 82 Bin TL indirimli araba kampanyası ile alakalı olarak çok sayıda araştırma yapılıyor. Kampanyanın ayrıntılarını öğrenmek isteyenler Fiat bayilerinden bilgi almak için iletişime geçiyorlar. Oluşan yoğun talep ile de Fiat'ın stoklarını kısa sürede tükenmesine kesin gözüyle bakılıyor.

DEV İNDİRİM YALNIZCA FİAT 500X ARAÇLARDA GEÇERLİ

Fiat tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre 82 Bin TL indirim imkanı tüm otomobil modellerinde geçerli olmuyor. Fiat bu kampanyayı yalnızca Fiat 500X model araç için uygulamaya soktu. Müşteriler bu model araç satın alırken büyük bir indirimden yararlanma imkanı elde edebiliyorlar.

2020 MODEL OTOMOBİLLER İNDİRİMLERDEN YARARLANACAK

Fiat'ın kampanya bilgilendirmesine göre 82 Bin TL indirim imkanı 2021 model araçlar için geçerli olmuyor. 2020 model Fiat500X Cross 1.6 M.Jet 120 HP DCT versiyonunda indirim uygulanıyor. Bu versiyon 2020 model Fiat 500X için müşterilere net 82.700 TL tutarında indirim yapılıyor.

İNDİRİM KAMPANYASI 1 EYLÜL'E KADAR DEVAM EDECEK

Fiat kampanyanın diğer detaylarını da açıkladı. Buna göre bu kampanya stoklarda bulunan araçlar için yapılıyor. Bundan dolayı da stokların bitmesi halinde kampanya sona ermiş olacak. Ayrıca 1 EylüL'e kadar bu fiyatlar devam edecek. O döneme kadar da stoklar tükenmezse 87 bin TL indirimli 2020 model Fiat 500X sıfır kilometre araçların satışlarına devam edilecek.

2020 model Fiat500X Cross 1.6 M.Jet 120 HP DCT versiyon otomobil indirimsiz olarak 348.100 TL'den satışa sunuldu. Kampanya devreye girince bu aracın fiyatı 265.400 TL'ye düşüyor.

Öte yandan bu otomobil indiriminden yararlanmak istgeyen ama yeterince maddi imkanı olmayanlar için Koç Finans tarafından da kredi imkanı tanınıyor. 48 ay vadeli 100 Bin TL kredi kullananlar bu kredi geri ödemesini aylık 3.319 TL olarak yapıyorlar.

SONRAKİ HABER