Pazartesi İhtiyaç Kredisi Çekecekler! Taksitler 192 TL'den Başlıyor

Hafta başında acil ihtiyaç kredisi kullanması gereken vatandaşlar için bankaların son faiz oranı duyuruları, kampanyaları ve 5.000 TL için maliyetleri belli oldu. Güncel en düşük kredi faizleri...

Pazartesi İhtiyaç Kredisi Çekecekler! Taksitler 192 TL'den Başlıyor

En düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için Pazartesi gününün tablosu belli oldu. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için son maliyet oranları ile bankaların kampanyalı ihtiyaç kredilerini listeledik. Yüksek faiz dönemi yaşanan ocak ayı ortasında bazı bankaların sundukları paketler acil kullanımlar için değerlendirilebilir durumda.

PAZARTESİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKECEKLER İÇİN EN DÜŞÜK ORANLAR

İhtiyaç kredisi kampanyalarında Ziraat Bankası zirvede yer alıyor. Ancak kampanya her müşteri için geçerli değil. Banka aylık 192 TL taksitle yüzde 1.55 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın bu kredisi sadece maaşını Ziraat Bankası'ndan alanlar için geçerli. Ziraat Bankası'ndan maaş almayan emekli, memur ve özel sektör çalışanları için ise banka aylık yüzde 1.69, yüzde 1.71 ve yüzde 1.73 faiz oranıyla kredi sağlıyor.

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasında ise limit ve esnek ödeme seçenekleri ön planda. Tek bir faiz oranıyla kredi veren banka müşterilerinin istemesi durumunda yüzde 1.91 aylık faizle ihtiyaç kredisi sağlıyor.

vakıfbank 1.91 ihtiyaç kredisi

Halkbank'ta kamu çalışanlarına özel, özel sektörde çalışan ve emekliler için özel olmak üzere kampanyalı kredi sağlıyor. Bankanın hızlı kredi paketi de yer alıyor. Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanacaklar için banka yüzde 1.69 aylık faizle kredi veriyor.

ÖZEL BANKALARIN KREDİ KAMPANYALARI

Özel bankalarda ihtiyaç kredisi kampanyası bulunuyor. Ancak faiz oranalrı kamu bankalarının faiz oranlarından daha yüksek bir seviyede yer alıyor.

Kredi puanı çok yüksek olan, en güvenlir seviyede bulunan müşteriler için TEB ve QNB Finansbank yüzde 1.99'dan başlayan faizle kredi veriyor. Ancak bu oranlar çok yüksek kredi puanlarında geçerli. Eğer kişinin kredi puanı düşük ise iki banka faiz oranını yükseltiyor.

teb 5.000 tl kredi pazartesi ocak

Bu iki bankanın dışında diğer bankaların tamamına yakını yüzde 2 aylık faiz oranı üzerinde kredi sağlıyor. İş Bankası'nı tercih edecekler için yüzde 2.64'lük bir oran ile karşılaşılıyor. Hızlı kredi ile 100.000 TL'ye kadar limit sağlayan bankalardan olan Akbank ise 2.65 olarak faizlerini güncelledi. Denizbank'ı tercih etmek isteyecek müşteriler için ise ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 2.52 seviyesinde. Tüm bu bankalar müşterilerine 3 aylık erteleme de sağlıyorlar.

SONRAKİ HABER