Peşin Ödeme Yapmadan 180 Ay Vadeyle Ev Sahibi Olun! QNB Finansbank Yüzde 100 Konut Kredisi Kampanyası!

Peşin ödeme yapacak imkanı olmayanlar için QNB Finansbank yüzde 100 konut kredisi kampanyasını başlattı. Bu şekilde peşin ödeme yapmadan 180 ay vadeyle konut kredisi çekilebilecek. 

Finans 22.11.2021 - 00:09 22.11.2021 - 00:09 Engin Uzunoğlu

QNB Finansbank ev sahibi olmak isteyenlere çok önemli bir fırsat sunarak bankacılık piyasasında benzersiz bir kredi, kampanyasını başlattı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre müşteriler herhangi bir peşinat ödemesi yapmadan ev sahibi olabilecekler. QNB Finansbank müşterileri satın almak istedikleri konutların tüm satış bedelini konut kredisi çekerek karşılayabilecekler.

QNB FİNANSBANK PEŞİNATSIZ EV KREDİSİ KOŞLULLARI NELERDİR?

QNB Finansbank'tan konut kredisi kullanmak isteyen müşterilere çok çeşitli imkanlar sağlanabiliyor. Ancak bu imkanların en dikkat çekici olanı ise peşinatsız ev kredisi oldu. Bu kredi kampanyası kapsamında yeni bir ev satın almak isteyenler herhangi bir peşinat ödemesi yapmadan evin satış bedelinin yüzde 100'ünü konut kredisi çekerek karşılayabiliyorlar. 

180 AY VADE İMKANI İLE KONUT KREDİSİ

Türkiye'de bankacılık sisteminde bankalar konut kredileri için azami 120 ay vade imkanını müşterilere sunuyorlar. Ancak bazı bankalar bu konuda farklı uygulamalar yapabiliyorlar. Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank müşterileri konut kredisi kullanmak istediklerinde tamamen tercihlerine göre 180 ay vade imkanından yararlanabiliyorlar. Konut kredisi çeken QNB Finansbank müşterileri kredi geri ödemelerini 15 yıllık periyotta yapabiliyorlar.

QNB Finansbank konut kredisi kampanyası kapsamında verilen bilgilere göre peşinatsız konut kredisi yalnızca tapuda mesken olarak görünen yerler için kullanılabilecek. Bu konut kredisi yine yalnızca gerçek kişiler tarafından çekilebilecek. Ayrıca kredi taksitlerinin erken ödenmesinin talep edilmesi durumunda kalan vade 36 ayı aşmıyorsa yüzde 1, 36 ayı aşıyorsa yüzde 2'yi geçmeyecek şekilde masraf tahsili yapılacak. 

YÜZDE 100 KONUT KREDİSİ TEMİNAT ŞARTLARI

QNB Finansbank yüzde yüz konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilerden teminat talep etmektedir. Buna göre müşteriler teminat olarak mevcut evlerini ve satın alınacak evlerini gösterebilecekler. Banka ayrıca müşterilerden kefil koşulu aranmayacağını ama gerekli görülmesi halinde kefil talep edilebileceği açıklandı. 

200 BİN TL KONUT KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

qnb finansbank peşinatsız konut kredisi taksit hesaplama

QNB Finansbank tarafından konut kredisi kullanımında müşterilere aylık yüzde 1,69 kredi faizi uygulanıyor. 180 ay vadeli 200 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 3.554 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 639.722 TL olarak açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@