Peşin Parası Olmayanları Ev Sahibi Yapan 180 Ay Vadeli Yüzde 100 Konut Kredisi Kampanyası QNB Finansbank'ta

Yeni bir ev satın almak için peşin parası olmayanlara QNB Finansbank tarafından 180 ay vadeli konut kredisi veriliyor.  QNB Finansbank yüzde 100 konut kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Finans 01.11.2021 - 04:29 01.11.2021 - 04:29 Engin Uzunoğlu

Ev satın almak isteyenler finansman seçeneklerini araştırıyorlar. Peşin parası olmayan ama taksit ödeme gücü bulunan vatandaşlar kendilerine uzun vadeli konut kredisi verebilecek bankaları merak ediyorlar. Bu bankalar arasında  QNB Finansbank da bulunuyor.  QNB Finansbank konut kredisi kampanyası ile müşterilere konut satın alımlarında tüm bedel kredi olarak veriliyor. 

QNB FİNANSBANK YÜZDE 100 KONUT KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

QNB Finansbank konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilere çok sayıda imkan sağlanıyor. 300 Bin TL değerinde bir ev satın alınmak istendiğinde 300 Bin TL'nin tamamı konut kredisi olarak veriliyor. Bankalar genellikle yüzde 80 ve 90 oranlarında kredilendirme yapıyorlar. Ancak  QNB Finansbank bu kaidenin tamamen dışında yüzde 100 konut kredisi veriyor.

180 AY VADELİ KONUT KREDİSİ

Konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara bankalar genellikle 120 aya kadar vade ile kredi veriyorlar. Ancak bu konuda  QNB Finansbank çok farklı bir uygulama yapıyor. Tercih eden müşteriler  QNB Finansbank'a başvuru yaparak 180 ay vadeli konut kredisi kullanabiliyorlar. 180 ay vadeli konut kredisi kullanılarak kredi taksitlerinde de bir miktar azalma meydana gelebiliyor. 

KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİDİR?

QNB Finansbank'a konut kredisi başvurusu yapan müşterilerin kredi başvurularının hızlı bir şekilde değerlendirilmesi için bazı evrakların teslim edilmesi gerekmektedir. Buna göre  QNB Finansbank konut kredisi başvurusunda şu belgeleri istemektedir:

-Satın alın alınacak konutun tapu fotokopisi 
-Kimlik belgesi 
-Güncel herhangi bir fatura 
-Gelir belgesi 

300 BİN TL KONUT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

QNB Finansbank konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,69 oranında kredi faizi uygulanıyor. 180 ay vadeli 300 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 5.331 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 959.592 TL olarak açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@