Peşinat Ödemek Yok! Krediye Başvurun 180 Ayda Sadece Taksit Ödeyerek Ev Sahibi Olun

Peşinat ödemeden ev sahibi olmak isteyenler için QNB Finansbank 180 ay vadeyle tüm eve konut kredisi veriyor.

Peşinat Ödemek Yok! Krediye Başvurun 180 Ayda Sadece Taksit Ödeyerek Ev Sahibi Olun

QNB Finansbank tarafından sağlanan konut kredisinde vatandaşlara farklı bir kredi olanağı sağlanıyor. Yatırım amaçlı ev almak isteyenler için uygun olan kredi paketinde hiç peşinat ödemesi olmadan konut kredisi sağlanacağı bildirildi. Kredi paketinin özelliği ise sadece aylık taksit ödemeleriyle ev sahibi olma olanağı sunması.

SADECE AY AY TAKSİT ÖDEYEREK EV SAHİBİ OLUN

QNB Finansbank Yüzde Yüz Konut Kredisi Paketiyle müşterilerinin alacakları evin tamamı için kredi veriyor. Kredi paketiyle müşteriler sadece kredi masraflarını ödüyorlar. Ek peşinat ödemesi yapmayacak olan müşterilerin sağlamaları gereken temel şart ise ek teminat sunulması.

Banka ev alacak vatandaşların, alacakları evin dışında ek bir teminat göstermeleri durumunda yüzde 100 konut kredisinden faydalanabileceklerini bildirdi.

Ev alımı için bu kredi paketini tercih edecek olan müşteriler için ise banka çok uzun vadeli bir ödeme planı sunacak. 180 ay vadeli ödeme planıyla kredilerini geri ödeyebilecek olan vatandaşlar süreç sonunda sadece taksitle ev sahibi olabilirler.

BANKA TARAFINDAN İLAN EDİLEN KOŞULLAR

QNB Finansbank söz konusu kredi paketinden faydalanacak olan vatandaşların sağlayacakları özelliklere dair açıklamasında şu bilgileri verdi.

* Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz. Hem mevcut hem de satın alınacak konut için eksper değerlendirmesi yapılır.

* Yalnızca tapuda “mesken” olarak görünen yerler için gerçek kişiler tarafından kullanılabilir.

* Sabit faizli kredilerde kredi taksitlerinin bir ya da birden fazlasının erken ödenmesi talep edildiğinde, kalan vade 36 ayı aşmıyorsa ödenen anapara tutarının %1'ini, 36 aydan fazla ise %2'sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilir.

* Teminat olarak mevcut evinizin ve satın alınacak evin gösterilmesi yeterlidir.

BAŞVURUDA BULUNACAKLAR İÇİN FAİZ ORANI

Banka konut kredisi faiz oranlarına ilişkin yayımladığı tablosunda peşinatsız yüzde 100 konut kredisi için faiz oranlarını açıklamadı. Güncel konut kredisi maliyetlerine bakıldığında QNB Finansbank müşterilerine yüzde 1.50 ve yüzde 1.51 seçeneği sunuyor. Aylık eit taksitli kredi ödemelerinde yüzde 1.50 seçeneği sağlayan banka artan veya azalan taksitli krediler için yüzde 1.51 seçeneğini sunuyor. Peşinatsız konut kredisi için ise faiz oranları ve maliyetler kişiye özel bildirilecek.

SONRAKİ HABER