Petek Dinçöz'ün Miami'deki 700 bin dolarlık evi için şok iddia! Evi satın alan isim...

41 yaşındaki ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, eşinde boşanarak oğlu ile birlikte Miami'ye yerleşti. Dinçöz'ün Miami'de 700 bin dolarlık bir evde oturacağı ve bu evi şok bir ismin satın aldığı iddia edildi.

Emlak Magazin 20.04.2022 - 10:01 20.04.2022 - 10:01 Büşra Uluşen

2000'li yılların başına çıkardığı şarkılarla damga vuran Petek Dinçöz, önceki ay 8 yıldır evli olduğu Serkan Kodaloğlu'ndan boşandı. Ayrılıktan sonra oğlu ile birlikte Miami'de yaşamaya karar veren Dinçöz'ün, 700 bin dolarlık lüks evini Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'ın satın aldığı iddia edildi. Zarrab'ın avukatı aşk iddialarının doğru olmadığını belirtirken söz konusu ev ile ilgili bir ifade kullanmaması dikkatleri çekti. 

Reza Zarrab Petek Dinçöz'e ev mi aldı?

Bir magazin programının sunucusu olan Bircan Bali, oğlu ile Miami'ye taşınma kararı alan Dinçöz'ün, Reza Zarrab'ın satın aldığı 700 bin dolarlık eve taşınmak için hazırlık yaptığını belirtti. 

Ebru Gündeş ile yollarını ayırdıktan sonra baştan aşağı bir değişim geçiren Reza Zarrab'ın Petek Dinçöz'e bir servet değerindeki evi alıp almadığı konusunda henüz net bir açıklama bulunmuyor. Ancak Bircan Bali, alığı duyumlardan çok emin olduğunu dile getiriyor. 

petekdinçöz-miami ev

8 yıllık evliliğini sonlandırmıştı

41 yaşındaki Petek Dinçöz, eşi ile boşandığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurmuş ve oğulları için her zaman anne-baba ilişkilerinin devam edeceğini ifade etmişti. Tek celsede boşanan Dinçöz, ani bir karar alarak oğlu ile Miami'ye yerleşti. Bu kararını da yine sosyal medya hesabından duyuran Dinçöz, işleri için Türkiye'ye gidip geleceğini belirtti. 

Petek Dinçöz'ün 700 bin dolarlık lüks bir eve taşınacağı ve bu evi Reza Zarrab'ın aldığına yönelik iddialar sosyal medyada gündem oldu. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@