Petrol Ofisinden 500 TL'lik Bedava Benzin, Motorin, LPG Kampanya Başladı

Petrol Ofisinden benzin, LPG, motorin alacaklar için bulunmaz bir kampanya başlatıldı. Düzenli akaryakıt alanlar için geçerli kampanyanın nasıl ve kimler tarafından kullanılacağının şartları açıklandı

Finans 27.12.2021 - 13:58 27.12.2021 - 13:58 Mustafa Karagöz

Benzin, LPG ve motorin fiyatlarına gelen zamların ardından ise akaryakıt ürünlerine ilişkin kampanyalar daha çok araştırılıyor. Sürücüler özellikle toplu satış kampanyalarına daha çok ilgi gösterirken İNG Bank ile Petrol Ofisi'nden bulunmaz bir fırsat geldi. 

BULUNMAZ AKARYAKIT KAMPANYASI İNG İLE PETROL OFİSİNDEN

Yeni başlatılan kampanya kapsamında sürücüler düzenli alışveriş yapmaları durumunda aylık TL kazanacaklar. Toplam kazanç tutarı ise 500 TL'ye kadar çıkacak. Kampanya 2022'nin genelinde geçerli olacak. 

Kampanyaya katılmak isteyenler için İNG Bank resmi sitesinden bir açıklamada bulunarak tüm detayları açıkladı. Bankadan yapılan açıklamada şu bilgiler verildi. 

İNG Bank kredi kartı olanların kampanyadan yararlanabilecekleri bildirildi. Kampanya kapsamında her ay 500 TL'lik akaryakıt alınması gerekiyor. 12 ay boyunca her ay İNG Bank kredi kartı ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden 500 TL'lik alışveriş yapacak olan müşteriler 12 ay sonunda 500 TL'lik akaryakıt kazanacaklar. 

İNG Bank kampanya döneminin 12 ay olduğunu ve ilk harcama yapılan dönem ile kampanya sürecinin başladığını duyurdu. Kampanyaya katılımdan sonra ki ilk 500 TL'lik alışveriş sonrasında 11 ay daha alışveriş yaılacak. Ayrıca ödeme sürecini 10 ayda yada farklı bir süreçte tamamlayanlar 10 ay üzerinden yada ödeme yaptıkları ay süresi kadar hediye TL kazanacaklar. 

Kampanyaya Katılmak için 

İNG Bank tarafından başlatılan kampanya bankanın kredi kartı ile mümkün olacak. Kredi kartı ile kampanyaya katılmak için ise Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirerek, uygulama içerisinde yer alan Öde-Geç sekmesindeki Mobil Öde-Geç bölümüne yakıt harcaması yapacağınız plaka ve ING kredi kartınızın kaydedilmesi gerekiyor. Tüm bu işlemleri yaparak kampanyaya katılacak olanlar 12 ay sonudna 500 TL hediye akaryakıt kazanacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@