Peugeot 2022 Kampanyası: Sıfır Araca Sıfır Faiz!

Araç fiyatları artarken Peugeot 2022 kampanyasını duyurdu. Peugeot 208 modeli için sıfır araca sıfır faizle kredi sağlanıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Peugeot 2022 Kampanyası: Sıfır Araca Sıfır Faiz!

Son dönemde artan otomobil fiyatları nedeniyle sıfır araç almak artık neredeyse hayal oldu. Sıfır araç piyasasını canlandırmak isteyen otomobil firmaları düzenledikleri kampanyalar ile dikkat çekiyor.

Firmaların düzenledikleri kampanyalar aracılığı ile araç satın alan kişiler, içinde bulunduğumuz dönemde az da olsa kâr ederek araç sahibi oluyor.

Türkiye'de en çok tercih edilen otomobil markalarından Peugeot da sıfır araç kampanyaları kervanına katılarak Ocak 2022 kampanyasını açıkladı. Kampanya kapsamında neredeyse hiçbir firmanın yapmadığı bir imkan sunuluyor. Peugeot markası 208 modeli için sağladığı krediden resmen faiz almıyor. Sıfır araca sıfır faizli kampanya için otomobilseverler şimdiden araçlarını ayırttı.

PEUGEOT 2022 KAMPANYASINI DUYURDU

Araç tutkunları tarafından oldukça rağbet gören markalardan biri olan Peugeot 2022 yılını ilk kampanyalarını duyurmaya başladı. Peugeot kampanyaları kapsamında müşterilere sunulan kredi destekleri yüzleri güldürüyor.

Sıfır kilometre araçlar için kampanyalarını duyuran marka, hem sıfır faizli hem de 0,49 faizli birçok sıfır modelini uygun kredi ödeme planlarıyla satışa sundu.

peugeot 2

SIFIR ARACA SIFIR FAİZ!

Peugeot markasının en sevilen modellerinden olan 208 için olay yaratacak bir kampanya yapıldı. Peugeot 3D i-Cockpit sıfır faizli kredi imkanıyla satışa sunuluyor.

2021 model araç tasarımı ve donanımlarıyla göz doldururken markanın sunduğu kredi imkanı da alıcıları harekete geçiriyor.

Peugeot 208 için 50 bin lira kredi verilirken 12 ay vade sunuluyor ve 0 faizle kullanılabiliyor. Krediyi kullanırken yalnızca 262 TL tahsis ücreti ile 24 TL rehin tesis ücreti dışında müşterilerin herhangi bir ödeme yapması gerekmiyor.

50 bin lira tutarındaki kredi için faiz uygulanmazken aylık ödemeler 4 bin 166 lira 67 kuruş olarak öne çıkıyor.

peugeot-1

Sınıfının ötesindeki atletik ve çekici tasarımı, yeni nesil teknoloji, 3D dijital gösterge paneli, yarı otonom sürüş, EAT8 tam otomatik şanzıman ve internete bağlanabilirlik gibi daha birçok özelliği bulunan Peugeot 208 için faizsiz kredi sunulması kaçırılmayacak bir fırsat.

Sizlerde sıfır faizli ve 12 ay vadeli kredi kullanarak Peugeot 208 sahibi olmak istiyorsanız zaman kaybetmeden hemen başvuru yaparak, Peugeot 2022 kampanyalarından yararlanın.

SONRAKİ HABER