Piyasa Değerinin Altında, İcralık Araba Fiyatları Düştü! Yılın Son Fırsat İlanları, Ziraat Bankası 2.El Araç Satışı

Otomobil fiyatlarına gelen zamlar sonrası Ziraat Bankası satılık araç ilanları güncellendi. Otomobil alacaklara uygun fiyatlı teklifler dikkat çekiyor! İcradan satılık araba, araçlar sahibinden!

Piyasa Değerinin Altında, İcralık Araba Fiyatları Düştü! Yılın Son Fırsat İlanları, Ziraat Bankası 2.El Araç Satışı

Otomobil piyasalarında yaşanan fiyat artışları birçok kişinin otomobil alma hayallerini suyu düşürdü. Ancak bankalar uygun otomobil kredileri ve icralık araç satışları ile bu sorunlarında çözümü için destek saplıyor. Ziraat Bankası araç satış platformu üzerinden, icarlık araç listesi güncellendi.

Birbirinden lüks araçlardan orta segment araçlara ve ticari araçlara kadar birçok kategoride piyasa değerinin altında araç satışlarına yoğun ilgi gösterilmeye başlandı. 130 bin liradan başlayan fiyat teklifleri ile vatandaşların uygun teklifleri vermesi için son fırsatlar devam ediyor.

BANKADAN, İCRADAN SATILIK ARABA, ARAÇLAR LİSTESİ ARALIK 2021!

Bankaların borçlarına karşı aldığı icralık, hacizli araç satışlarına ilgi artmaya devam ediyor. Özellikle sıfır ve ikinci el otomobil piyasalarında fiyatlarında yükselmesinin ardından artan talepler sonrasında Ziraat Bankası başta olmak üzere birçok banka tarafından uygun fiyatlı araç satışları yapılmaya başladı.

zriaat bankası satılık araçlar listesi 3

213 bin lira başlangıç bedeli ile 2019 model Peugeot 301 model araç satışı dikkat çekerken, 2018 Renault Clio model araç 270 bin lira fiyat teklifleri ile sahiplerini bekliyor. Binek otomobillerin yanı sıra 130 bin lira başlangıç bedeli ile Renault Master model ticari araç satışları da devam ediyor. Uygun teklifleri veren vatandaşlar için piyasa değerinin altında satışlar yapılacak.

zriaat bankası satılık araçlar listesi 2

ZİRAAT BANKASI İCRALIK ARAÇ SATIŞLARI FİYATLARI KAÇ TL?

Ziraat Bankası İcralık Araçlar Ziraat Bankası icralık araç sayfası üzerinde yer alan birçok ilan uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Orta sınıf binek otomobillerin yanı sıra lüks araçlarda da uygun fiyatlar dikkat çekiyor. Mini Cooper 2020 model araç 550 bin liradan satışa çıkarken, 2020 model BMW 2 ise 850 bin liradan fiyat tekliflerini bekliyor. İhaleden satılık araç ilanları için başvurular bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılacak.

zriaat bankası satılık araçlar listesi 1

Skoda Octavia almak isteyenler için de cazip fiyat tekliflerinin yer aldığı araç satış sayfasında, 2018 model Octavia 390 bin lira başlangıç bedeli ile en iyi teklifini bekliyor. Artan fiyatlar karşısında otomobil alma hayallerini erteleyenlere özel Ziraat Bankası ayrıca cazip kredi oranları ile taşıt kredisi desteği de sağlamaya devam ediyor.

SONRAKİ HABER