Piyasa Uzmanından Yeni Tahmin! Bitcoin Fiyatının 100 Bin Dolar Olacağı Tarihi Açıkladı!

Bitcoin fiyatının 18 Bin Dolar seviyesine gerilemesinin ardından tüm gözler kripto para piyasalarına çevrildi. Nexo CEO’su Antoni Trenchev Bitcoin için çok şaşırtıcı fiyat tahmininde bulundu.

Finans 19.06.2022 - 02:30 19.06.2022 - 02:30 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarında çöküşün önü kesilemiyor. Bitcoin öncülüğünde tüm kripto varlıklarda değer kayıpları hız kazandı. Bitcoin son 24 saat içerisinde yüzde 7 değer kaybederek 18 Bin Dolar seviyelerin gördü. Bitcoin yatırımcıları rekor kayıp ile karşılaştılar. Varlıkları eriyen yatırımcıların zararları devasa oldu. Tüm bu fiyat gelişmeleri ile beraber Bitcoin fiyat tahminleri için gözler piyasa uzmanlarına çevrildi. Bitcoin ne kadar olacak?

BİTCOİN KATLAYA KATLAYA YÜKSELECEK TAHMİNİ

Kripto para piyasalarında faaliyet gösteren Nexo şirketinin CEO’su Antoni Trenchev Bitcoin ile alakalı olarak şaşırtıcı tahminlerini açıkladı. Antoni Trenchev’e göre Bitcoin yakın bir zamanda daha önce eşine benzemeyen bir boğa döngüsüne girecek. 

Kasım ayından itibaren uzun bir düşüş hikayesinin yazıldığını söyleyen Antoni Trenchev, “Kasım ayından itibaren Bitcoin uzun soluklu bir fiyat düşüşünün etkisinde kalmaya devam ediyor. Her şeye rağmen Bitcoin’in 20 Bin Dolar seviyesinde destek noktasını koruyacaktır. Ancak çok daha büyük makroekonomik belirsizlikler olursa Bitcoin için olumsuz bir görüntü ortaya çıkabilir.” dedi. 

Bitcoin’deki fiyat düşüşlerinin gerçek nedenlerinin anlaşılması gerektiğini söyleyen Antoni Trenchev, “Bu negatif süreç hatırlatma rallisi ile sonuçlanacaktır. Ancak riskli varlıkların genel performansları Bitcoin fiyatını etkiliyor. Borsa her gün yüzde 3 değer kaybederken siz Bitcoin’den toparlanma bekleyemezsiniz. Bunlar hep etkileşim halindeler. Ekonomik görünüm bozulmuşsa fiyat düşüşleri olağandır.” ifadelerini kullandı. 

Bitcoin için fiyat tahmininde de bulunan Antoni Trenchev, “Önümüzdeki 12 ay içerisinde Bitcoin’in 100 Bin Dolar seviyesini göreceğimize dair öngörümün arkasındayım. Bu yükselişi Bitcoin gerçekleştirme potansiyeline sahiptir. 2023 yılının ilk yarısında Bitcoin tüm zamanların rekor seviyesini değiştirecektir.” dedi.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@