Piyasanın En Düşük Faizli Kampanyası! Finansbank SMS İle 75 Bin TL İhtiyaç Kredisi Dağıtıyor!

Nakit sıkışıklığına kolay çözümler üreten QNB Finansbank tarafından müşterilere SMS ile 75 Bin TL ihtiyaç kredisi veriliyor.

Piyasanın En Düşük Faizli Kampanyası! Finansbank SMS İle 75 Bin TL İhtiyaç Kredisi Dağıtıyor!

Bütçelerinde derin açıklar oluşan ve bu nedenle ek kaynak ihtiyaçları hisseden vatandaşların en zahmetsiz şekilde nakit sıkıntılarını çözebildikleri yol bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar için bazı kriterler ön planda olabiliyor.

İhtiyaç kredisi kullanırken genellikle iki kritere daha çok özen gösteriliyor. Hatta bu iki kriteri sağlayan bankalar ihtiyaç kredisi başvurusu konusunda rekor kırabiliyorlar. Vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanırken öncelikle uygun maliyet talep ediyorlar. İkinci kriter ise kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilme imkanı oluyor.

HEM UYGUN MALİYET HEM KOLAY BAŞVURU

Hem uygun maliyetle ihtiyaç kredisi veren hem de kolay bir şekilde kredi başvurusu yapılabilmesi için imkan tanıyan bankalardan olan QNB Finansbank son dönemlerde ihtiyaç kredisi başvurusu konusunda rekorları alt üst eden tek banka oldu. Çok sayıda vatandaş QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanabilmek için kredi başvurusunda bulunuyor.

3 AY ÖDEME YOK

QNB Finansbank tarafından sağlanan imkanlar bununla da sınırlı kalmıyor. Müşteriler QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullandıklarında hemen ödeme girdabına girmek zorunda kalmıyorlar. Ekonomik sorunlarını ihtiyaç kredisi çekerek sonlandıran vatandaşlar 3 aylık ödeme erteleme dönemini kullanarak bütçelerini yoğun ödeme dönemine hazırlayabiliyorlar.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının imkanlarından birisi de düşük faiz oranı oldu. Şu anda standart ihtiyaç kredisi kampanyaları incelendiğinde tüm bankalar arasından en düşük faizli ihtiyaç kredisini QNB Finansbank veriyor. QNB Finansbank müşterileri aylık yüzde 1,39 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

75 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan 75 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterile rbu kredinin maliyet hesaplamasını merak ediyorlar. Öncelikle bu kredi için müşterilere 36 aya kadar vade imkanı verilirken aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulanıyor.

Bu verilerle yapılan hesaplamaya göre 36 ay vadeli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık 2.787 TL kredi taksiti ödüyorlar. 36 aylık vade süresince yapılan bu ödemelerin sonunda müşteriler toplamda 100.363 TL ödeme yapmış oluyorlar.

qnb finansbank sms kredisi hesaplama

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası gereği müşteriler tek bir SMS göndererek kredi başvurusunda bulunup kredilerine onay alabiliyorlar. Cep telefonlarının SMS bölümüne TC kimlik numaralarını yazan müşteriler 5030'a SMS göndererek hemen kredi başvurusunda bulunabiliyorlar.

SONRAKİ HABER