Prensese Hırsız Şoku! 10 Milyon Liralık Mücevherleri Temizlikçisi Tarafından Çalındı

Londra'da yaşanan Ürdün Prensesi Firyal hırsızlık şoku yaşadı. Toplam değeri 10 milyon liraya ulaşan değerli mücevherleri çalınan prensese asıl büyük darbeyi hırsızın tanıdık birisi olması vurdu.HIRSIZ TEMİZLİK İŞLERİNDEN SORUMLU YARDIMCISI ÇIKTI! İngiltere'nin başkenti Londra'da son derece lüks bir konutta yaşayan Prensel Firyal'ın evinde bulunan 1 milyon sterlin (yaklaşık 10 milyon liraya ulaşan) değerdeki mücevheri çalındı.

Prensese Hırsız Şoku! 10 Milyon Liralık Mücevherleri Temizlikçisi Tarafından Çalındı

Londra'da yaşanan Ürdün Prensesi Firyal hırsızlık şoku yaşadı. Toplam değeri 10 milyon liraya ulaşan değerli mücevherleri çalınan prensese asıl büyük darbeyi hırsızın tanıdık birisi olması vurdu.

HIRSIZ TEMİZLİK İŞLERİNDEN SORUMLU YARDIMCISI ÇIKTI!

İngiltere'nin başkenti Londra'da son derece lüks bir konutta yaşayan Prensel Firyal'ın evinde bulunan 1 milyon sterlin (yaklaşık 10 milyon liraya ulaşan) değerdeki mücevheri çalındı. İçerisinde son derece değerli koleksiyon parçalarının da bulunduğu mücevherler arasında dünyada sadece 6 tane bulunan elmas bir yüzük, küpe ve saatlerin de yer aldığı açıklandı.

Hırsızlık olayının sorumlusu olarak ise evin temizlik işlerinden sorumlu olan çalışanı Virgilina Taba olarak gösterildi. Taba'nın yeğeni olan bir kişinin ise elmas yüzüğü satmaya çalışırken yakalandığı açıklandı. Bazı parçaları satmayı başardığı belirtilen kişinin bir müzayede değerli elmas yüzüğü satmaya çalışırken alıcının şüphelenmesi üzerine yakayı ele verdi.

Konu hakkında açıklama yapan prensese yakın bir arkadaşı ise “Söz konusu mücevherler oldukça kıymetli ve manevi değeri bulunuyor. Yerini hiçbir şey tutamaz. Polis birçoğunun yerini tespit etti ancak onları geri almak tam bir kabus” diyerek prensesin büyük bir üzüntü yaşadığını dile getirdi.

Hırsızlık şoku yaşayan Prenses Firyal, 1964 ve 1978 yılları arasında Eski Ürdün Kralı Hüseyin’in kardeşi Prens Muhammed bin Talal ile evli kalmıştı. Bu evlilikten Prens Tala ve Prens Ghazi adında iki erkek çocuk sahibi olan Prensel Firyal boşanmanın ardından İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşamaya başlamıştı.

SONRAKİ HABER