PTT Genel Müdürü Açıkladı "58 Bin Personel Alımı Yapacağız"

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik personel alımları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. PTT'de işe girmek isteyenlere müjde veren Bozgeyik 58 bin personel alımı yapacaklarını duyurdu.

GÜNDEM 19.05.2019 - 13:30 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik personel alımları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. PTT'de işe girmek isteyenlere müjde veren Bozgeyik 58 bin personel alımı yapacaklarını duyurdu.

Yüksek maaş ve cazip çalışma koşulları nedeni ile tercih edilen PTT personel alımı için açıklama en yetkili isim PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik'ten geldi. Bozgeyik yapmış olduğu açıklamasında "Vizyonumuzda hizmetlerimizi yurtdışına taşıyarak dünya markası olmak var. Bu doğrultuda 2023'e kadar 100 bin çalışana ulaşacağız" dedi. Kademeli Olarak Açılan Pozisyonlara 58 Bin Kişi İşe Alınacak PTT bünyesinde şu anda 52 bin çalışan bulunurken Kenan Bozgeyik yapmış olduğu personel alımı açıklamasında bu rakamı 100 bine taşıyacaklarını söyledi. Yani PTT insan kaynakları 2023 yılına kadar kademeli olarak personel alım ilanları yayımlayarak açık oluşan pozisyonlar için 58 bin personel alımı yapacak. Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi Genel Müdürü Kenan Bozgeyik personel alımları için bekleyen kişilere müjdeli haberi verdi ve 58 bin kişinin PTT kadrolarına yerleştirileceğini duyurdu. PTT İş Başvurusu Nasıl Yapılır?PTT personel alım ilanları kurumun internet sitesi üzerinden duyurulmakta olup PTT iş başvuru formu yine bu sayfa üzerinden doldurulmaktadır. PTT insan kaynakları sitesi üzerinden verilen ilanların takibi bu nedenle büyük önem taşımakta olup zaten iş siteleri ve basın yayın organları da yayımlanan ilanları kamuoyuna duyurmaktadır. PTT Personel Alımı İş Başvuruları Ne Zaman Başlayacak?Yapılan açıklamalar ile 58 bin kişiye iş imkanı sunulacağı belirtilmesine rağmen ne yazık ki iş başvuru tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak 2023 yılına kadar tüm alımların kademeli olarak tamamlanacağı belirtiliyor. PTT Personel Alımı Şartları Neler?İş başvuru şartları açılan pozisyonlar için belirlenmekte olup iş ilanları ile duyurulmaktadır. PTT Personel Alımı Başvuru Nasıl Yapılır?PTT İnsan kaynakları internet sitesi üzerinden yeni iş ilanları yayımlanması durumunda online olarak yapılmaktadır. PTT Sınavı Ne Zaman 2019?Şu an için ilan edilen bir sınav tarihi bulunmuyor. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@