PTT Şubelerinden Gidip Alacaksınız! 30.000 TL Limiti Var

Kasım ayında PTT'den kredi çekecekler için ilan edilen güncel faiz oranları Emlak365'te. Nakit ihtiyacı olanlar için PTT ihtiyaç kredisi kullanımı ve diğer tüm detaylar.

Finans 10.11.2021 - 08:59 10.11.2021 - 09:01 Mustafa KARAGÖZ

PTT şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Kurum üzerinden kredi çekecekler için yeni faiz oranları da açıklandı. İşte güncel PTT kredisi maliyetleri ve aylık ödeme planları. 

PTT'DEN 80.000 TL VE 30.000 TL SONBAHAR KREDİSİ

İhtiyaç kredisi kullacaklar için PTT kredisi kasım ayında da devam ediyor. Kurumun emekli maaş müşterileri için olan bir kredi paketi ile doğrudan herkes için sağladığı ayrı bir kredi paketi bulunuyor. 

Emekli Maaş Müşterisi Olanlara

PTT emekli maaş müşterisi olanlara 3 farklı oranda kredi olanağı sunuyor. Emekli maaş müşterileri için sağlanan kredi paketinde limit 80.000 TL olarak açıklandı. Bunun yanında kredi kullanımları için en düşük faiz oranı yüzde 1.99 olurken bu faiz oranı müşterilere göre 2.59 hatta aylık 2.79 olarak değişebiliyor.

Yaş şartının yer aldığı emekli kredisinde PTT "Kredi işlemlerinden 80 yaşına kadar olan ve emekli maaşını PTT'den alan emekliler yararlanabilecektir. Müşteri yaşı ve vade süresinin toplamı 83 yılı geçemeyecektir." açıklamasında bulundu. 

ptt kredi kasım 2021

Tüketici Kredisi Herkes için

PTT maaş müşterisi olmayan ancak kurumdan kredi çekmek isteyen herkese ihtiyaç kredisi verir. 

Kefilsiz, şartsız sağlanan kredi için kullanım limiti  30.000 TL olarak açıklandı. Faiz oranları emekli kredisinden farklı olarak daha da maliyetli olurken en düşük oranın yüzde 2.59 olduğu duyuruldu. 

PTT kredilerde uygulanacak faiz oranına dair; İhtiyaç Kredi faiz oranı, kredi notunuza göre değişkenlik gösterebilir. Hesaplamada kullanılan %2,59 aylık akdi faiz oranı, en yüksek skor bandında bulunan kişiler için geçerli olan kredi faizidir, açıklamasında bulundu.

ptt herkes çin kredi kasım 2921

PTT KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

PTT ihtiyaç kredisi için başvurular kimlik ile birlikte en yakın PTT şubesinden şahsen yapılır ve anında kredi kullanılabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@