PTTAVM İndirim Kılıcını Çekti! Un, Yağ, Deterjan, Çay'da Marketleri Zora Sokacak İndirimler

PTTAVM online alışveriş sitesi üzerinden süpermarket ürünlerinde indirim yapıldığını duyurdu. Yüzde 30'a varan indirimler vatandaşları sevindirirken marketleri zora soktu.

Finans 02.12.2021 - 09:23 02.12.2021 - 09:24 Mustafa Karagöz

Türkiye'nin önemli online alışveriş merkezlerinden biri olan ve bu alanda pazar payı artırmak isteyen PTTAVM yeni dönem kampanyaları ile dikkat çekiyor. Süpermarketten elektronik ürünlere giyimden kozmetik ürünlerinde çok ciddi indirimler uygulanıyor. 

PTTAVM'DEN ONLİNE ALIŞVERİŞLERE ÖZEL YÜZDE 30 İNDİRİM

PTTAVM vatandaşların ihtiyaç duyabileceği birçok ürünü online mağazısı üzerinden satışa çıkardı. 

Güncel kampanyaları arasında süpermarket ürünlerine indirim uygulayacağını açıklayan PTTAVM birçok üründe indirimli fiyatları listeledi. PTTAVM'nin ilan indirim uyguladığı indirimlerin başında temel gıda ürünleri oldu. 

Süpermarket kategorisinde 25 kg un, 5 kilo özel prim. 3 kg çay, poşet çay, bebek bezi ürünleri, kuruyemiş ürünleri, temizlik ürünleri yer aldı. 

pttavm 30 indirim

PTTAVM İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİN FİYATLARI NASIL GÖRÜLÜR

Vatandaşlar PTTAVM'nin resmi internet sitesine girerek online alışverişler için kampanyalı ürünleri listeyebilirler. 

Bunun dışında indirim uygulanan ürünleri, günlük değişen oranlarda indirim yapılan ürünleri, günün haftanın fırsatlarını tek tek inceleyebilirler. Ayrıca süpermarket ürünleri için ayrı bir kategorisi olan PTTAVM tüm ürünlerin fiyatlarını bu sayfası üzerinden duyurdu.

ALIŞVERİŞLER NASIL YAPILACAK?

PTTAVM üzerinden alışverişler online olarak yapılacak. Müşteriler PTTAVM'de üyelik hesabı oluşturacaklar ardından beğendikleri ürünleri sepetlerine ekleyecekler ardından ise ödemelerini kredi kartı ile yapacaklar. Vatandaşların ürünleri kargoyle evlerine getirilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@