PTTAVM'de Haftasonu Kasım İndirim Çılgınlığı! Elektronik, Giyim, Ev Eşyası, Market, Kozmetik, Otomotiv

Online alışveriş platformlarının uyguladığı kasım ve haftasonu indirimlerinden birisi de PTTAvm'de. PTTAVM üzerinden çok sayıda üründe çok özel indirimler uygulanıyor.

Gündem 13.11.2021 - 15:12 13.11.2021 - 15:12 Mustafa KARAGÖZ

PTTAVM on binlerce vatandaş tarafından kullanılıyor. Online olarak çok sayıda ürünü vatandaşlar ile buluşturan PTTAVM birçok online alışveriş platformunun başlattığı indirim kampanyasına dahil oldu. 

PTTAVM'DE ÇILGIN KASIM İNDİRİMLERİ

PTTAVM üzerinden alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar hemen hemen aradıkları tüm ürünlere ulaşabilirler. Kişisel ürünlerin dışında genel birçok ürünün yer aldığı listede onlarca mağaza bulunuyor. 

Müşteriler PTTAVM üzerinden başlatılan kampanya kapsamında özellike giyim üzerinde özel fırsatlar yakalabilirler. Öyle ki kadın ve erkek giyim üzerinde yüzde 60 hatta yüzde 70'lere varan indirimler uygulanabiliyor. Giyim ürünlerinde ayrıca ayakkabı kategorisinde ve çocuğu olan aileler için bebek ürünlerinde de önemli fırsatlar bulunuyor. 

Hobi işleri, otomotiv, motorsiklet, mobilya, ev eşyası ve benzeri çok çeşitli kategorilerde farklı ürünler çok uygun koşullarda satılıyor. Söz konusu ürünlerin neler olduğunu PTTAVM'nin web sitesini ziyaret ederek görüntüleyebilirsiz. 

Market Alışverişlerinde de Fırsatlar Var

PTTAVM alışveriş listesinde ayrıca market ürünlerinde de indirimler var. Özellikle vatandaşların almaları gereken temel gıda ürünleri ile günlük kullanım ürünlerinde ciddi fırsatlar yakalamak mümkün.

Çılgın kasım kampayalarının dışında PTTAVM'de bu sıralar ayrıca haftasonu indirimleri de uygulanıyor. 

PTTAVM'DEN NASIL ALIŞVERİŞ YAPILIR?

PTTAVM'den alışveriş yapmak isteyenler platformun uygulamasını telefonlarına indirebilir yada web sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. Alışverişler sisteme üye olunması ve daha sonra kredi kartı ile ödeme yapılıp ürünün adrese yollanması şeklinde tamamlanıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@