PTT'den Acil Kredi Desteği! Aktif Bank İle İmzalar Atıldı, Kredi Başvurusu Başladı

Aktif Bank ile PTT imzayı attı, acil nakit para arıyorum diyenlere kredi müjdesi geldi. Destek kredisi başvuru şartları haberimizde...

PTT'den Acil Kredi Desteği! Aktif Bank İle İmzalar Atıldı, Kredi Başvurusu Başladı

Son dönemde dalgalı seyreden ekonomi ve pandeminin olumsuz etkileri ile vatandaş aylık bütçesini denkleştirmekte zorlanırken ay sonunu getirmekte zorlanan kişilere bankalar kredi desteği vermeye devam ediyor.

Her geçen gün şube sayısını arttıran ve yurdun pek çok bölgesine açtığı şubeler ile kolay erişim imkanı sunan PTT ihtyaç kredisi kampanyası için yeni imzalar atıldı. Aktif Bank ile anlaşma sağlayan PTT hem emeklilere hem de çalışanlara özel iki ayrı destek kredisi kampanyası başlattı.

PTT EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ AĞUSTOS AYI KAMPANYASI BAŞVURULARI BAŞLADI!

Aktif Bank ile PTT arasında atılan imzalar ile Ağustos ayına özel kredi başvuruları başladı. Emekli maaşını PTT şubeleri üzerinden alan kişilere özel olarak sunulan kredi destek kampanyası kapsamında 80 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunulacak.

ptt-emekli-kredisi-temmuz-kampanyası

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi çekmeleri durumunda aylık 241 TL kredi taksidi öderken 36 ay vadeli 60 bin lira ihtiyaç kredisi başvurusu için ise aylık taksit tutarı ise 2 bin 892 TL olarak gerçekleşecek.

PTT AKTİF BANK TÜKETİCİ KREDİSİ KAMPANYASI

Aktif Bank ihtiyaç kredisi başvurusunu PTT şubeleri üzerinden yapmak isteyen kişilere yönelik olarak ayık kredi faiz oranı yüzde 2,59 seviyesinden başlayacak. Acil nakit ihtiyacı olanlara yönelik olarak başlatılan kampanya kapsamında 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı sunulacak.

ptt-tüketici-kredisi-temmuz-kampanyası

Acil nakit para arayan kişilerin PTT şubesi üzerinden kefilsiz şartsız ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaları durumunda 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi ödeyecekleri tutar 465 lira olarak gerçekleşecek. 36 ay vadeli 30 bin liraya ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarı bin 369 lira olarak hesaplanıyor.

AKTİF BANK N KOLAY PTT İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

PTT Aktif Bank N Kolay ihtiyaç kredisi başvurusu için sadece kimlik belgesi yeterli olup kimliğiniz ile kendinize en yakın PTT şubesini ziyaret ederek kredi işleminizi gişeden gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvuru onaylanırsa aynı gün içerisinde kredi kullandırım işlemi yapılmakta olup sadece dakikalar içerisinde kredi ödemesi yapılmaktadır.

SONRAKİ HABER