QNB Finansbank 10.999 TL'lik iPhone 12 Telefonları Bedava Dağıtıyor! Bankanın Tek İstediği...

QNB Finansbank müşterilerinin bankacılık işlemleri kapsamında katılacağı çekilişle iPhone 12 dağıtacağını duyurdu. Müşterilerin tek yapması gereken iban yerine kolay adres tanımı yapmaları.

QNB Finansbank 10.999 TL'lik iPhone 12 Telefonları Bedava Dağıtıyor! Bankanın Tek İstediği...

QNB Finansbank müşterilerine telefon kampanyasıyla geldi. İlan edilen resmi açıklamada, banka müşterilerine iPhone 12 için çekiliş düzenleyeceğini ve çekilişe katılımların bankacılık işlemleri kapsamında olacağını ilan etti.

QNB FİNANSBANK iPHONE 12 KAMPANYASI

Banka tarafından yapılan basın açıklamasında, aşağıda yer alan koşulların yerine getirilmesi durumunda müşterilerin iPhone 12 çekilişine katılabilecekleri bildirildi. 3 adet iPhone 12 çekilişi düzenleyecek olan QNB Finansbank kampanyaya katılmak için en önemli şartın müşterilerin cep telefonu numaralarını ya da diğer Kolay Adres bilgilerini hesaplarıyla eşleştirmeleri gerektiği olarak açıklandı.

Kampanya kapsamında iban numarasına gerek kalmadan para transferi işlemleri için hesap eşleştirmesi yapan müşterilerin kampanyadan faydalanabilecekleri duyuruldu. Banka açıklamasının devamında ise söz konusu kampanya için başvuru süreci ve diğer katılım şartlarını açıkladı.

iPhone 12 Çekilişine Katılmak için

Vatandaşların dikkat edecekleri ilk husus, kampanya katılım tarihi telefon yada adres eşleştirme işlemleri 31 Ağustos 23.59'a kadar devam edecek. Müşterilerin bu tarihe kadar istenilen işlemleri tamamlamış olmaları gerekiyor.

Her müşterinin yalnız bir hakkı olduğunu duyuran banka kazanan müşterilere 10.999,00 TL değerinde 3 adet iPhone-12 64GB Siyah Cep Telefonu (Hat ve kart hariçtir) hediye edileceğini bildirdi. Ayrıca QNB Finansbank kampanyaya katılım sürecinden sonra Kolay Adres kaydını iptal etmiş veya başka bankaya taşımış kişilere çekiliş hakkı verilmeyeceğini bildirdi. Çekilişe 18 yaşından büyükler katılabilecek.

Hesap Eşleştirme İşlemleri Nasıl Yapılacak?

Çekilişe katılmak için adres yada telefon numarasını hesaplarıyla eşleştirmek isteyen müşteriler; bu işlemleri Türkiye genelinde, QNB Finansbank Şubelerinden QNB Finansbank ATM'lerinde, QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ya da Cep Şubesinden tamamlayabilecekler. Dijital kanallar üzerinden eşleştirme yapacaklar kendi hesaplarına girdiklerinde “Hesaplar” menüsüne ulaşacaklar buradan “Kolay Adres Ekleme” sekmesinden işlemlerini tamamlayacaklar.

SONRAKİ HABER