QNB Finansbank 20.000 TL Veriyor! Kış İhtiyacı Olanlar Banka Faizleri İndirdi

QNB Finansbank birçok bankanın yüzde 1.60 yüzde 1.70 gibi faiz oranlarıyla kredi verdiği bu dönemde yüzde 1.49 ile ihtiyaç kredisi sağlayacağını ilan etti.

Finans 29.11.2021 - 16:48 29.11.2021 - 16:48 Mustafa Karagöz

QNB Finansbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi faiz oranları güncellendi. Bankanın çeşitli kredi paketlerinde oranlar düşürüldü daha düşük maliyetle kredi verileceği açıklandı. Bankanın güncel faiz oranı ve yüzde 1.49 kampanyasının detayları, başvuru ve kredi onay şartları da resmi siteden duyuruldu. 

YÜZDE 1.49 FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Bankanın kredi paketini kullanarak ihtiyaçlarını gidermek isteyenlerin dikkat edecekleri en önemli husus krdei puan şartı. 

QNB Finansbank birçok bankanın aksine sabit faiz uygulamıyor. Banka kredi puanı yüksek olan müşterilerine farklı kredi puanı düşük olup riskli seviyelerde yer alan müşterilerine ayrı kredi sağlıyor. Bankanın güncel kredi faiz oranı yüzde 1.49 olarak uygulanıyor. Ancak bu faiz oranı sadece kredi puanı yüksek olanlar için geçerli. 

Kredi puanı kötü durumda olanlar için banka farklı bir sistem uyguluyor. Riskli grupta olan vatandaşların başvuruları kendilerine özel değerlendiriliyor. Banka kredi puanının bulunduğu seviyeye göre kişiye özel bir faiz belirliyor. Faiz oranları güncel sitede ilan edilen tavan oran ile 1.49 arasında oluyor. 

20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR

Bankanın yüzde 1.49 faiz oranlı kredi faiz oranı dışında ödeme sürecine özel de imkanları bulunuyor. Müşteriler öncelikle 3 ay kredi ödeme ertelemesinden faydalanabilirler. Kasım'da kredi çekenler Şubat'ta, Aralık'ta kredi çekenler Mart ayında ödemeye başlayacaklar. 

QNB Finansbank ayrıca kişilerin durumlarına göre özel kredi ödeme seçenekleri sunuyor. Esnek, balon, artan azalan ödemeli seçeneklerden bunlardan bazıları. 

kredi qnb 1.49

QNB Finansbank kredi paketinden 20.000 TL kredi kullanan bir müşteri ödemelerini 36 ay vade ile yapabilir. 1.49 faizle kredi kullanılması durumunda aylık taksit tutarı 758 TL olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@