QNB Finansbank Duyuru Yaptı! Müşterilere Çekilişle iPhone 13 Dağıtılacak!

Bankaların müşterilerine zaman zaman verdikleri hediyeler için düzenledikleri kampanyalar dikkat çekiyor. QNB Finansbank yaz kampanyası ile iPhone 13 dağıtacağını açıkladı.

Finans 07.06.2022 - 21:29 07.06.2022 - 21:29 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de bankalar zaman zaman müşterilerine özel sürprizler yapıyorlar. Düzenlenen kampanyalar ile müşterilere çeşitli hediyeler veriliyor. Bu şekilde kampanyaları sık sık düzenleyen bankalardan birisi de QNB Finansbank oluyor. QNB Finansbank yaza özel olarak düzenlenen kampanya ile müşterilere iPhone 13 dağıtılacağını duyurdu. 

QNB FİNANSBANK iPHONE 13 KAMPANYASI

yaz aylarına özel bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkan  QNB Finansbank çok özel bir sürpriz yaptı. Bankadan verilen bilgilere göre müşterilere 5 adet iPhone 13 dağıtılacak. Bu hediyeyi kazanmak için hangi şartların uygulanacağını ise QNB Finansbank duyurdu. Buna göre öncelikle müşterilerin QNB Mobil uygulamasına giriş yapmaları gerektiği bildirildi.

22 HAZİRAN'A KADAR KATILABİLİRSİNİZ

QNB Finansbank kampanyaya dair açıklama yaparken müşterilerin iPhone 13 hediye kampanyasına 22 Haziran 2022 tarihine kadar katılabileceklerini duyurdu. Kampanya kapsamında müşterilerin Türkiye genelinde QNB Mobil uygulamasına giriş yapmaları gerekiyor. Her müşteriye 1 çekiliş hakkı verilecek ve müşterinin mobil uygulamaya giriş yapmaları yeterli olacak. 

Kampanyaya katılan müşterilerin iPhone13 kazanmaları ise yapılacak olan çekilişle belirlenecek. 27 Haziran 2022 tarihinde halka açık olarak iPhone 13 çekilişi yapılacak. Çekiliş sonucunda güncel fiyatı 18.999 TL olan 5 adet iPhone 13 (128 GB) hediye edilecek. Telefonlarda hat ve kart olmayacak. Çekiliş sonuçları ise 30 Haziran 2022 tarihli Milliyet Gazetesi’nde yayınlanacak.

Kampanyaya katılanlara hediye kazanmaları durumunda eğer adres bilgileri eksik ise bir bildirimde bulunulmayacak. Gazete ilanı tebliğ olarak kabul edilecek. 18 yaşından küçüklerin kampanyaya katılamayacakları da  QNB Finansbank tarafından bildirildi. Ayrıca iPhone 13 kazanan müşteriler hediyelerin KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülüklerinden sorumlu olacaklar. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@