QNB Finansbank Faiz İndirimi Yaptı! İşte 75 Bin TL İhtiyaç Kredisinin Yeni Taksit Hesaplaması!

QNB Finansbank geçtiğimiz günlerde yükselttiği ihtiyaç kredisi faizinde indirim yaptı. Peki 24 ay vadeli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi QNB Finansbank'ta aylık kaç TL taksitle veriliyor?

Finans 21.06.2022 - 17:57 21.06.2022 - 17:57 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yaşanan finansal koşullar ağırlaştıkça vatandaşların ihtiyaç kredilerine yönelmeleri de artıyor. Bütçelerini denkleştiremeyen vatandaşlar geçimlerini çeşitli borç kalemleri ile sağlayabiliyorlar. Bu borçların birikmesi ile de yüklü miktarlarda nakit ihtiyacı oluşuyor. Bu nakit gereksiniminin karşılanmasının en kolay yolu bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Ancak bu noktada kredi maliyetleri indanların gözünü korkutuyor.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank tarafından müşterilere sağlanan ihtiyaç kredisi imkanı ile çok önemli avantajlar sunuluyor. Bu avantajları kullanan müşteriler finansal sorunlarına en kolay yoldan çözüm üretebiliyorlar. Peki QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampğanyasının koşulları nelerdir? Müşteriler hangi imkanlar ile QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

FAİZ İNDİRİMİ YAPILDI

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının en dikkat çeken özelliği bu kredinin faizi oluyor. Geçtiğimiz günlerde QNB Finansbank bir faiz değişimine gitmiş ve ihtiyaç kredisi aylık faiz oranını yüzde 2.15 olarak duyurmuştu. Bugün QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faizi ile alakalı olarak yeni bir karar alındığını duyurdu. Bu karara göre QNB Finansbank ihtiyaç kredisi aylık faiz oranında indirim yaparak bu oranı aylık yüzde 2,07 seviyesine düşürdü. 

3 AY TAKSİT ERTELEME

QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda 3 ay taksit erteleme imkanını da elde edebiliyorlar. Bu erteleme imkanının kullanımında tercih tamamen müşteriye bırakılıyor. İhtiyaç kredisi çeken QNB Finansbank müşterisi tercih ederse 3 ay taksit erteleme özelliğini aktifleştirebiliyor. Bu kapsamda ihtiyaç kredisi çekildikten sonra ilk 3 ay boyunca müşteriler taksit ödemesi yapmıyorlar. 3 ay geçen ödemesiz dönemin ardından taksit ödemeleri başlıyor.

24 AY VADE SINIRI İLE İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank müşterileri 50 bin TL ile 100 Bin TL arasındaki limitlerde ihtiyaç kredisi çekmek istediklerinde en fazla 24 aya kadar vade imkanından yararlanabiliyorlar. BDDK'nın son kararı ile bu limitlerdeki ihtiyaç kredilerine 24 ay vade sınırı getirildi ve tüm bankalar bunu uygulamakla zorunlular. 

75 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

75 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-2

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka aylık yüzde 2,07 oranında kredi faizi uyguluyor. 24 ay vadeli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 4.234 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@