QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faizinde Çılgın Değişiklik! Yeni Faizle 25 Bin TL Kredi İçin Ne Kadar Taksit İsteniyor?

Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler faiz şokları ile karşılaşmaya başladılar. QNB Finansbank tarafından verilen ihtiyaç kredisi faizlerinde ciddi bir yükseliş meydana geldi.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faizinde Çılgın Değişiklik! Yeni Faizle 25 Bin TL Kredi İçin Ne Kadar Taksit İsteniyor?

Türkiye'de finans sektörü oldukça karmaşık bir piyasanın tam da ortasında kaldı. Türk lirasına olan güven kaybı bankaların önlerini görememelerine neden oldu. Bundan dolayı da bankalar kredi verirken oldukça yüksek maliyetleri müşterilerden talep etmeye başladılar. Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. Yaklaşık iki yıldır en düşük faizle ihtiyaç kredisi veren banka olan QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi faizinde şok bir değişiklik yaptı. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faizi ne kadardı yüzde kaç oldu?

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİ DEĞİŞTİ!

QNB Finansbank'tan gelen faiz değişimi haberi müşteriler üzerinde şok etkisi yarattı. Bugüne kadar uygun faizle ihtiyaç kredisi veren banka olan QNB Finansbank artık bu ısrarından vazgeçmek zorunda kaldı. Bir kaç gün öncesine kadar aylık yüzde 1,49 faizle ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank şimdi bu faiz oranını sert bir şekilde aylık yüzde 2,08'e yükseltti. İhtiyaç kredisi faizini bir anda yüzde 0,59 oranında arttıran QNB Finansbank, müşterilerini de şok etti. Artık yeni maliyet hesaplamaları merak edilirken ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin yüksek bedelleri göze almaları gerekecek.

İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ DİĞER AVANTAJLARI DEVAM EDİYOR

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasında sadece faiz oranında değişikliğe gitti. Müşteriler bu kredi kampanyasının diğer avantajlarını kullanmaya devam edebilecekler. 3 ay kredi taksit öteleme, esnek ödeme imkanları ve diğer fırsatlar müşteriler tarafından kullanılabilecek. Yüksek maliyet nedeniyle esnek ödeme koşullarının daha fazla önem kazanacak olması bankaları bu konuda geniş bir hareket alanı temin etmeye zorlayacak. QNB Finansbank da müşterilerin kredi ödemelerini kolay bir şekilde yapabilmeleri için gerekli kolaylıkları sağlamaya devam ediyor.

QNB FİNANSBANK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

finansbank ihtiyaç kredisi hesaplaması

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz değişikliğine gidince müşteriler yeni maliyet hesaplamalarını merak etmeye başladılar. Şu anda QNB Finansbank'a ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuran müşterilere banka tarafından aylık yüzde 2,08 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullandıklarında kredi vadesi süresince bankaya her ay 1.060 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 38.182 TL olarak bildirildi.

SONRAKİ HABER