QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faizini Değiştirdi! Yeni Faizle 20 Bin TL Kredi Hesaplama!

QNB Finansbank tarafından ihtiyaç kredisi faizlerinde küçük bir indirim yapıldığı bildirildi. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi aylık faizi yüzde kaç oldu?

Finans 11.01.2022 - 18:10 11.01.2022 - 18:10 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de insanların yaşadıkları maddi problemlere bankalar çeşitli finansal çözümler getiriyorlar. Bu konuda isminden çokça söz ettiren bankalar arasında QNB Finansbank da yer alıyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere nakit desteği sağlanıyor. Bu nakit desteğinin mali şartları ise dönemsel olarak değişen kredi politikalarına göre belirleniyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİNDE KÜÇÜK İNDİRİM

QNB Finansbank tarafından verilen ihtiyaç kredilerinin banjkacılık piyasasında farklı bir önemi bulunuyor. Uzun yıllar boyunca QNB Finansbank en düşük faizli ihtiyaç kredisini veren banka olmuştu. Bugünlerde özel bankalar arasında kredi faizlerindeki yükselişler neticesinde QNB Finansbank da kredi politikasını yeniden değerlendirdi. İhtiyaç kredisi faizleri kamu bankalarının üzerine çıkan QNB Finansbank buna karşın  en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren özel banka olma özelliğini sürdürüyor. Bugüne kadar aylık yüzde  2,03 faizle ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank bu faiz oranını da aylık yüzde 1,99 seviyesine düşürdü.

36 AY VADELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finanbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müştreriler bazı kurallara uymak zorundalar. Öncelikle BDDK tarafından belirlenen vade sınırlamaları bunların başında gelince. Müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerini en fazla 36 ay vadeli olarak kullanabiliyorlar. 50 Bin TL'nin üzerinde olan ihtiyaç kredileri ise azami 24 ay vadeli olabiliyor. Herhangi bir nedenden dolayı bu azami vade süreleri herhangi bir müşteriye karşı aşılamıyor.

İLK 3 AY ÖDEME YOK!

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler çeşitli kolaylıklara da sahip olabiliyorlar. Bu kolaylıkların başında da 3 ay kredi taksit erteleme imkanı geliyor. QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredisi kullanıp ilk 3 ay içerisinde de herhangi bir taksit ödemesi yapmayabiliyorlar. Bu ödemesiz geçen süre toplam vade süresinden düşülürken bu süreçte müşteriler bütçelerini kredi geri ödemeleri için hazırlayabiliyorlar.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

finansbank ihtiyça kredisi

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,99 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşterilerden 1.251 TK kredi taksiti isteniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@