QNB Finansbank Muslukları Açtı! Günlük 18 TL Taksitli 15.000 TL İhtiyaç Krediniz 5 Dakikada Hesabınızda

QNB Finansbank, uygun tanışma faiz oranları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.Kredi başvurusu onaylanan QNB Finansbank müşterileri, kredi tutarını 5 dakikada hesaplarına aktarabiliyor.

Finans 07.11.2021 - 22:00 07.11.2021 - 22:00 Serhat Karaman

Hoş geldin faizinin yanı sıra ilk defa kredi çekeceklere de uygun şartlar sunan QNB Finansbank, kredi başvurularını mobil ve internet kanalları üzerinden alıyor. Kredi başvurusu onaylanan QNB Finansbank müşterileri, kredi tutarını 5 dakikada hesaplarına aktarabiliyor.

%1,39’dan başlayan tüketici kredisi faiz oranları, son dönemde gözlerin QNB Finansbank’a çevrilmesine sebep oldu. Piyasadaki diğer bankaların ihtiyaç kredisi oranları ile kıyaslandığında QNB Finansbank’ın oldukça cazip fırsatlar sunduğu görülmekte. Siz de ilk kez QNB Finansbank’tan kredi kullanacaksanız uygun oran avantajından yararlanabilirsiniz.

GÜNDE 18 TL TAKSİTLE 15 BİN TL KREDİ ANINDA HESAPTA!

15.000 TL ihtiyaç kredisi talebi olanlar için örnek bir hesaplama yapma gereği duyduk. Kredinizi 36 ay vade ile kullanmanızla beraber günlük ödemeleriniz sadece 18 TL’ye denk düşüyor. Bu kredide aylık taksit tutarı 558 TL olurken QNB Finansbank’a toplamda ödenecek tutar ise 20.073 TL’ye tekabül ediyor.

finansbank 15 bin tl kredi hesaplama

AYLIK 743 TL TAKSİTLE 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ!

Kredi talepleri 15.000 TL ile sınırlı tutulmamakla beraber daha düşük ya da yüksek tutarlı başvurularınızı da bankaya kolayca iletebilirsiniz. Kredi tutarını 20.000 TL, kredi vadesini de 36 ay olarak belirlediğinizde aylık ödemeniz 743 TL oluyor. 3 yılın sonunda bankaya toplamda 26.764 TL ödemiş oluyorsunuz.

Dilerseniz ek bir ceza ödemeden kredinizi dilediğiniz zaman kapatabiliyorsunuz. Bu durumda sadece kalan ana para tutarını ödemeniz ve erken kapama talebinde bulunmanız yeterli. Banka, erken kapamalarda herhangi bir komisyon ya da ceza uygulamıyor.

finansbank 20 bin tl ihtiyaç kredisi

FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank tüketici kredisi başvurusunda bulunmak üzere bankanın web adresini kullanabilir ya da QNB mobil uygulamasını indirerek başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Hâlihazırda QNB hesabınız yoksa mobil uygulamayı indirdikten sonra görüntülü görüşme neticesinde ücretsiz olarak hesap açtırabilir,

hesap açılışı esnasında mobil bankacılık şifresi talep edebilirsiniz. Şifrenizi alıp QNB Mobil’e giriş yaptıktan sonra krediler sekmesinden yeni kredi başvurusunda bulunmak suretiyle QNB Finansbank’ın özel tanışma oranlarından yararlanabilirsiniz. 

Kredi başvurusunda bulunacak olanlar, T.C kimlik numaralarını 5030’a mesaj atarak da kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvuru sonucunda ne kadarlık limit tanımlanacağı bilgisi telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@