QNB Finansbank Rehinsiz Taşıt Kredisi Kampanyası! 75 Bin TL Taşıt Finansmanı Taksit Hesaplaması!

Otomobil satın almak isteyenlere QNB Finansbank'tan rehinsiz taşıt kredisi veriliyor. Rehinsiz taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir, kredi maliyeti ne kadardır? 

Finans 03.11.2021 - 00:04 03.11.2021 - 00:06 Engin Uzunoğlu

Otomobil satın almak isteyenler finansman desteği bulabilecekleri seçeneklerini araştırıyorlar. Yüksek fiyatlardan dolayı taşıt kredisi kullanmanın mecbur geldiği bugünlerde bazı taşıt kredisi kampanyaları ön plana çıklıyor. Vatandaşlar özellikle taşıt kredisi kullanırken satın alacakları otomobillere rehin işlemi uygulanmasını istemiyorlar. Bu şekilde taşıt kredisi kullanmak isteyenlere bekledikleri haberi QNB Finansbank duyurdu.

QNB FİNANSBANK REHİNSİZ TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI 

QNB Finanbank tarafından başlatyılan taşıt kredisi kampanyası ile müşterilere satın alacakları otomobillerin üzerine rehin konulmadan taşıt kredisi veriliyor. Banka tarafından bu kredinin özellikleri hakkında kapsamlı bilgilendirme yapıldı. QNB Finansbank'ın açıklamasına göre bu kampanya kapsamında müşterilere Türk lirası cinsinden taşıt kredisi imkanı sağlanıyor. 

QNB Finansbank, rehinsiz taşıt kredisi kampanyasının hangi otomobil alımlarında geçerli olduğunu açıkladı. Buna göre müşteriler her türlü binek ve hafif ticari araç alımları için rehinsiz taşıt kredisi kullanabiliyorlar. Satın alınmak istenen araç banka tarafından teminata alınmamaktadır. Ancak gerekli görülürse QNB Finansbank müşterilerde ek teminat talep edebilmektedir. 

REHİNSİZ TAŞIT KREDİSİ AZAMİ VADE SÜRELERİ

QNB Finansbank rehinsiz taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin kullanacakları kredinin azami vade süreleri hakkında da bilgi verdi. Buna göre sıfır kilometre ve 5 yaşına kadar ikinci el araçlar için çekilen rehinsiz taşıt kredisinde müşterilere en fazla 48 aya kadar vade süresi uygulanıyor. 6 ile 8 yaş arasındaki ikinci el otomobiller için ise müşteriler araç yaşının vade ile toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde rehinsiz taşıt kredisi kullanabiliyorlar.

Rehinsiz taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Buna göre müşteriler talep etmeleri durumunda ödeme planlarını kişiselleştirebiliyorlar. Yine müşteri tercihlerine göre rehinsiz taşıt kredisi geri ödemeleri sabit veya esnek olabiliyor. Müşteriler bütçelerine göre bir ödeme planı tercih ederek ödeme kolaylığı sağlayacak şekilde rehinsiz taşıt kredisi kullanabiliyorlar.

75 BİN TL REHİNSİZ TAŞIT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI 

rehinsiz taşıt kredisi hesaplama

QNB Finansbank tarafından kredi maliyet bilgilendirmesine göre rehinsiz taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,85 kredi faizi uygulanıyor. 48 ay vadeli 75 Bin TL rehinsiz taşıt kredisi kullanan müşterilerin aylık kredi taksitleri 2.555 TL oluyor. Bu şartlarda kullanılan kredinin toplam maliyetinin ise 122.682 TL olduğu bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@