QNB Finansbank Taşıt Kredisinde O Şartı Resmen Kaldırdı! 48 Ay Vadeyle Artık Rahatça Araç Alınabilecek!

QNB Finansbank 48 ay vade ile rehin zorunluluğu olmadan taşıt kredisi veriyor. Otomobil sahibi olmak isteyenler artık rahatça araba alabilecek! İşte en uygun taşıt kredisi…

Finans 16.05.2022 - 17:01 16.05.2022 - 17:06

Otomobil piyasalarında sıfır km ve ikinci el araç fiyatları hiç olmadığı kadar yüksek fiyatlara ulaşmış durumda. Bankalar ise piyasalarda görülen bu yüksek fiyatlara karşın avantajlı taşıt kredisi fırsatlarını uygulamaya devam ediyor. Türkiye’deki bankacılık sektörünün önde gelen markalarından QNB Finansbank, uygun faiz oranları ile hayallerindeki araca kavuşmak isteyenler için Rehinsiz Taşıt Kredisi devrini başlattı.

QNB Finansbank Taşıt Kredisinde Rehin Zorunluluğu Kaldırdı!

Otomobil sahibi olmak isteyen çok sayıda vatandaşın hayallerindeki araca kavuşmasını sağlamak için QNB Finansbank tarafından avantajlı kredi fırsatları duyurulmaya devam ediyor. Rehin şartını da ortadan kaldıran QNB Finansbank, rehin zorunluluğu olmadan uygun faizli kredi vermeyi hedefleniyor. Tercihlerine göre vatandaşların ayrıca sabit ya da esnek kredi seçeneklerinden de yararlanması sağlanacak. Üstelik 48 aya kadar vade seçenekleri de sunuluyor.

Ödeme Planını Kişiselleştirme Avantajı Sunulacak!

finansbank-taşıt-kredisi

Rehinsiz Taşıt Kredisi kapsamında QNB Finansbank ayrıca ödeme planında kişiselleştirebilme avantajı da sunuyor. Rehinsiz Taşıt Kredisi aynı zamanda hafif ticari ve binek araçlar için kullanılabilmektedir. Kredi konusu araç teminata alınmamaktadır. Gerekli görüldüğü hallerde ek teminat da istenebiliyor. 0 km veya 5 yaşına kadar olan araçlar için 58 aya kadar vade ile taşıt kredisi kullandırılması hedefleniyor.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank ayrıca Rehinsiz Taşıt Kredisi dışında standart taşıt kredisi de sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda kredi kullanacak kişiler için yüzde 2,45 faiz oranları ile 50 bin TL kredi için 1.957 TL taksit oranı ile kredi veriyor. 48 ay vadede kullandırılacak kredi kapsamında ödeme planını kişiselleştirme imkanı ile rahat bir ödeme planı da hazırlanabilmektedir.

Son dönede otomobil piyasalarında görülen yüksek fiyatlar uygun finansman arayışlarının hızlanmasına neden olurken, QNB Finansbank tarafından sunulan taşıt kredileri uygun oranları ile dikkat çekiyor. QNB Finansbank taşıt kredisi avantajlarının önümüzdeki dönemde de devam etmesi bekleniyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@