QNB Finansbank'tan 0.98 Faizle Aylık 898 TL'ye 10.000 Lira! İster Nakit Kullan İster Borcunu Kapat

Kampanyalı kredi veren bankaların arasında QNB Finansbank'ta katılmıştı. Banka özel isteklerin tamamlanması halinde aylık yüzde 0.98 faiz oranıyla 10.000 TL ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu.

Finans 04.04.2022 - 17:24 04.04.2022 - 17:24 Mustafa Karagöz

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasıyla nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler çok uygun ödeme planından yararlanacaklar. Peki bankanın kredi kampanyası kimleri ve hangi şartları kapsıyor? Düşük faizli kredi kullanabilmek için koşullar neler?

QNB FİNANSBANK RESMİ SİTESİNDEN AÇIKLADI

Banka kredi kullanım koşullarını resmi sitesinden açıkladı. Tanışma kredisi olarak duyurulan kampanya 3 ayrı özellik içeriyor. Banka standart müşterilerine aylık yüzde 1.84 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlarken tanışma kredisi kullanacaklar için 0.98 faiz oranı uygulanıyor. Standart kredilerde sağlanan 36 ay vade oranı tanışma kredisinde geçerli değil. Tanışma kredisi çekecek olanlar en fazla 12 ay vadeli ödeme planı oluşuturabiliyorlar. Bankanın herkes için geçerli paketlerinde 50.000 TL ve 70.000 TL limitleri var. Tanışma kredisinde ise en yüksek limit 10.000 TL olarak duyuruldu. 

0.98 faiz oranı, 10.000 TL limit ve 12 ay vade temel özellikleri ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin bir koşula uygun olması gerekiyor. Müşteriler hangi bankanın müşterisi olurlarsa olsunlar ilk defa QNB Finansbank müşterisi olmaları durumunda avantajlı ihtiyaç kredisini çekebilecekler. 

Nasıl Kullanılacak?

Sunulan fırsatlardan yararlanmak isteyenler için QNB Finansbank bir açıklamada bulundu. Müşteri olma işleminden sonra hangi aşamaların takip edileceği hakkında bilgilendirme yapan QNB Finansbank "Müşterimiz değilseniz; QNB Mobil’den veya şubelerimizden müşterimiz olarak ya da web sitemizden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 7 gün içerisinde aylık %0,98 faiz oranlı, 10.000 TL’ye kadar olan tutarlarda ve 12 aya varan vadelerle sunulan Yeni Müşterilere Özel İhtiyaç Kredisi’ni onaylanması durumunda anında hesabınıza aktarabilirsiniz." açıklamasında bulundu. 

0.98 Faizli 12 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisinin Ödeme Planı

0.98 faizli 10.000 tl qnb

Yukarıda yer alan tablo QNB Finansbank web sitesinden alınmıştır. Müşteriler kredi çekmeleri durumunda ödemelerini tabloya göre yapacaklar. 

Müşteriler bu açıklama kapsamında;

İlk olarak bankanın online kanalları üzerinden QNB Finansbank müşterisi olacaklar. Bankanın talep ettiği bankacılık hizmetlerini başlatan müşteriler daha sonra 7 gün içinde başvuru yapmak zorundalar. Kredi başvuruları bankanın mobil uygulaması üzerinden, internet bankacılığından yada şubelerinden yapılabilir. Kazanç ve kredi puanı kapsamında başvuruları onaylananlar kampanyalı kredilerini çekebilirler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@