QNB Finansbank'tan 36 Ay Vadede Günde 20 TL Taksitle Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Çekilebiliyor?

İhtiyaç kredisi çekerek finansal durumlarını düzeltmek isteyenlere QNB Finansbank tarafından nakit destekleri veriliyor. Günde 20 TL taksitle QNB Finansbank'tan kaç TL ihtiyaç kredisi çekilebilir?

Finans 21.04.2022 - 00:43 21.04.2022 - 00:43 Engin Uzunoğlu

Ekonomik göstergelerde meydana gelen bozulmalar dar ve orta gelirli vatandaşların ihtiyaç kredisi kullanmalarını bir seçenek olarak görmelerine neden oluyor. İhtiyaç kredisi ile bankalardan finansal destek alan vatandaşlar biraz olsun  bütçelerinde toparlanma sağlayabiliyorlar. Bu konuda QNB Finansbank en düşük maliyetle ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi oluyor. QNB Finansbank aylık yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyor? QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

BENZERSİZ KREDİ KAMPANYASI!

QNB Finansbank müşterileri aradıkları finansman desteğini bankalarından temin etme imkanı bulabiliyorlar. Üstelik kullanılan ihtiyaç kredisi için müşterilere oldukça kolaylıklar sağlanabiliyor. Bu şekilde kullanılan ihtiyaç kredisi zorlu ekonomik koşulların biraz daha iyileşmesine aracılık edebiliyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,79'dan başlayan faizlerle kredi imkanı sağlanıyor. Diğer bankalara kıyasla daha düşük maliyetle verilen ihtiyaç kredisi müşteriler için oldukça cazip oluyor. Bu finansman desteğini alan müşteriler uygun taksitlerle geri ödeyebiliyorlar. 

QNB Finansbank tarafından verilen ihtiyaç kredisini kullanan müşterilere banka tarafından 3 ay taksit erteleme gibi bir imkan da sağlanıyor. Bu kapsamda müşteriler kullandıkları kredilerin taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlıyorlar. İlk 3 ay boyunca bankaya herhangi bir ödeme yapılmıyor. Bu durum müşterinin finansal olarak toparlanma sürecini hızlandırabiliyor ve sağlıklı bir kredi geri ödeme sürecine girmesine olanak sağlıyor. 

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bu kredileri 36 aya kadar vade ile kullanabiliyorlar. Ancak burada bir 50 Bin TL limiti uygulanıyor. 50 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri için QNB Finansbank en fazla 24 aya kadar vade yapabiliyor. Bu kuralın BDDK yönergeleri ile belirlenmesinden dolayı kesinlikle herhangi bir istisna uygulaması yapılamıyor. 

GÜNDE 20 TL TAKSİTLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKİLEBİLİYOR?

finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama 15 bin tl

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,79 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplamasında günde 20 TL taksit ödeyerek QNB Finansbank'tan 15 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Bu kredinin aylık taksiti ise 602 TL oluyor. Toplam kredi maliyeti de 21.692 TL şeklinde hesaplanıyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@