QNB Finansbank'tan Başvuru Rekoru Kıran 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Finansman sorunu yaşayan müşterilerine düşük maliyetli çözümler sunması ile bilinen QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile rekorlar kırıyor. 

Finans 25.07.2021 - 22:07 25.07.2021 - 22:16 Engin Uzunoğlu

Türkiye'deki ekonomik gelişmeler bazı vatandaşların finansman sorunu yaşamalarına neden oluyor. Meydana gelen nakit ihtiyaçları vatandaşların ek kaynak arayışlarını da arttırdı. Maliyeti düşük ihtiyaç kredisi kampanyalarına olan talepler de oldukça yükseldi. 

EN UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Şu anda bankacılık piyasasında sınırlı ve özel ihtiyaç kredisi kampanyaları dışında en uygun faizli ihtiyaç kredisini QNB Finansbank veriyor. QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler ekonomik sorunlarını çözdükten sonra kredi ödemelerini daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

QNB Finansbank tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyasında müşteriler uygun faiz uygulanıyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredi talebinde bulunan müşterilere QNB Finansbank'ta aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz oranı QNB Finansbank en düşük maliyetli ihtiyaç kredisi veren bankalar listesinde üst sıralarda tutuyor. 

3 AY ERTELEME FIRSATI!

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kampanyasının en önemli özelliklerinden birisi de müşterilere kredi geri ödemeleri konusunda 3 ay erteleme imkanı veriliyor olması şeklinde değerlendirmeler yapılıyor. 

İhtiyaç kredisi kullanan müşteriler bütçelerini dengeye taşıdıktan sonra 3 aylık sürecin ardından kredi geri ödemelerine başlıyorlar. Bu şekilde kredi taksitlerinin ödemesi büyük bir sıkışıklık içerisinde olmuyor.

QNB FİNANSBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. 

36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 743 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar vade sonuna gelindiğinde eğer gecikmeye düşmemişlerse bankaya toplamda 26.763 TL kredi geri ödemesi yapmış oluyorlar. 

finansbank ihtiyaç kredisi hesaplamaü

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi başvuru yapmak isteyen müşteriler bu işlemlerini farklı alternatifli yollarla gerçekleştirebiliyorlar. 

Banka müşterileri QNB Finansbank'In internet sitesinde bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca Alo Krtedi hattından da ihtiyaç kredisi başvuruları kabul ediliyor. 

Bunların yanında mobil uygulama, SMS ve banka şubelerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunulabiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@