QNB Finansbank'tan Çifte Kampanya! Hem 1,34 Faizle İhtiyaç Kredisi Hem Karşılıksız 300 TL Hediye Para

Nakit sorunu yaşayanlara QNB Finansbank'tan güzel bir haber geldi. Hem 3 ay ödemesiz düşük faizli ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank hem de 300 TL karşılıksız para veriyor. 

Finans 16.10.2021 - 20:10 16.10.2021 - 20:22 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit sorunu yaşayan vatandaşların sayısında ciddi bir yükseliş olurken bankalar da buna uygun çözümler üretip müştyerilerinin karşısına çıkmaya devam ediyorlar. Bazı bankalar düşük faizli ihtiyaç kredisi vererek müşterilerin ekonomik sorunlarına finansal çözüm sunuyorlar. Ayrıca bazı bankalar da müştyerilere sürpriz bir şekilde hediye para vermeye başladılar. Bu çok çarpıcı kampanyaların birisinin der altında QNB Finansbank imzası bulunuyor. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

QNB Finansbank tarafından yapılan son açıklamaya göre finansal çözüm üretmeye çığır açıldı. Düşük faizle ihtiyaç kredisi vermesiyle tanınan QNB Finansbank bu kredi faizinde de indirime gitti. İhtiyaç kredisi aylık faiz oranını 1,34'e indiren QNB Finansbank düşük bir maliyet ile ihtiyaç kredisi vermeye başladı.

3 AY ÖDEME ERTELEME İMKANI

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere sağlanan dikkat çekici bir imkan da kredi erteleme oldu. Müşteriler tercih etmeleri durumunda ihtiyaç kredisi çektiklerinde ilk 3 aylık dönemi erteleme dönemi olarak kullanabiliyorlar. Bu şekilde ihtiyaç kredisi taksit ödemeleri kredi çekilen günden itibaren 3 ay sonraya kadar ertelenebiliyor. Böylelikle de müşteriler bir anda kendilerini zor bir ödeme süreci içerisinde bulmamış oluyorlar.

YENİ MÜŞTERİLER İÇİN GEÇERLİ 

Bankacılık piyasasında çok ses getiren QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile çok uygun maliyetle nakit sorunları tarih oluyor. Ancak banka tarafından yapılan açıklamaya göre bu imkandan yalnızca yeni müşteriler yararlanabiliyorlar. Aylık yüzde 1,34 faiz oranı QNB Finansbank'ın tanışma  kredisi faiz oranı olarak duyuruldu. Mevcut müşteriler ise ihtiyaç kredilerini yine düşük bir oran olan aylık 1,39 faiz ile kullanabiliyorlar. Ayrıca 3 ay ödeme erteleme eski müşteriler için de geçerli oluyor. 

15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 552 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu şartlarda kullanılan ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 19.875 TL olarak açıklandı. 

finansbank kredi hesaplama-2

300 TL HEDİYE PARA

QNB Finansbank yeni müşterileri için sağlanan bir imkan ise hediye para oldu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre CardFinans ile harcama sözü veren müşteriler yapacakları harcamalar ile 300 TL hediye para kazanabiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@