QNB Finansbank'tan Emeklilere Geri Ödemesiz Nakit Para! En Düşük 1.450 TL, En Yüksek 2.200 TL Ödeme Yapılacak!

QNB Finansbank emekli maaş promosyonu kampanyasını duyurdu. hangi emeklilere ne kadar emekli maaş promosyonu ödemesi yapılacağı açıklandı. İşte emeklilere yapılacak nakit ödemeler...

Finans 11.01.2022 - 00:03 11.01.2022 - 00:03 Engin Uzunoğlu

2022 yılının başında olduğumuz şu günlerde bankalar, emekli müşterilerini artırmak adına çıtayı iyice yükseltmeye başladı. Bir önceki yıla göre artış gösteren emekli promosyon ödemeleri, emeklileri ciddi anlamda düşündürmekte.
Maaşlarını hangi bankaya taşıyacakları konusunda kararsız kalan emeklilerimiz için bankaların özel tekliflerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü haberimizde QNB Finansbank’ın emeklilere özel kapsamlı emeklilik paketinden söz edeceğiz.

QNB Finansbank, emekli maaş müşterisini artırma konusunda en titiz bankaların başında geliyor. Hatta bankanın klasik bankacılık hizmetleri de daha çok emeklileri kapsıyor. Emeklilere maaş taşıma ve 3 yıllık taahhüt karşılığında promosyon ödeyen QNB Finansbank, 2022 yılına promosyon sınırlarını iyice genişletti.

Emekli Ödenekleri 1.450 TL’den Başlayacak

Finansbank’ın emekli maaş ödemeleri, geçtiğimiz yıla göre artış göstererek minimum 1.450 TL seviyesine çıktı. Emekli maaşı 1.500 TL’nin altında olan bireyler, maaş taşıma başvurusu yapıp emekli maaşlarını 3 yıl boyunca QNB Finansbank’tan alacaklarını taahhüt etmeleri durumunda 1.450 TL promosyon ödemesi alacak.

Emeklilerin büyük bir kısmının aldığı maaş tutarı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında yer alıyor. Bu aralıkta maaş alan emeklilere QNB Finansbank tarafından 3 yıl için bir defada 1.850 TL ödenek ayrıldı. Yeni zamlarla beraber maaş tutarı 2.500 TL’yi aşanlara ise 2.200 TL ödenecek. Emekli maaş taşıma işlemleriniz için kullanabileceğiniz çok sayıda platform varken doğrudan 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank iletişim merkezini arayarak maaşınızı en basit şekilde taşıyabilirsiniz.

Maaş taşıma işlemleri aynı zamanda QNB Finansbank şubelerinden de yapılabilmekte. E-devlet ve QNB internet bankacılığını kullanarak şubeye gitme zahmeti olmadan maaşınızı QNB Finansbank’a taşıyabilirsiniz. Elbette bu yöntemler mevcut QNB Finansbank müşterileri için. Henüz bu bankada bir hesabınız bulunmuyorsa herhangi bir QNB Finansbank şubesine gidip hesap açtırabilir veya mobil uygulamayı indirerek uzaktan müşteri olma sürecini tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde hesabınız oluşturulur ve maaş taşıma işlemi ile beraber bankada aktif bir maaş hesabınız olur.

QNB Finansbank’ın emekli maaş müşterileri, şubede ve çağrı merkezinde öncelikli işlem yapma hakkına sahip olurken dijital kanallar üzerinden ücretsiz para transferi, fatura ve kredi kartı ödemesi de yapabiliyor. Ayrıca banka tarafından tahsis edilecek aidatsız kredi kartı ile beraber harcamalarınızı kredi kartınızla yaparken ek bir masrafa katlanmanız gerekmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@