QNB Finansbank'tan Emeklilere Ramazan Sürprizi! 2.750 TL Maaş Promosyonu Ve 360 TL Market İndirimi!

Emekli müşterilere Ramazan sürprizi yapan QNB Finansbank emekli maaş promosyonu kampanyasını değiştirdi. İşte QNB Finansbank'ın emeklilere sunduğu yeni fırsatlar...

Finans 11.04.2022 - 20:31 11.04.2022 - 20:31 Engin Uzunoğlu

Bankalar arasında emekli müşterileri kapma yarışı Nisan ayında bambaşka bir boyut kazandı. Emekli maaş promosyonu kampanyalarını güncelleyen bankalar emeklilere çok sayıda imkanı sağlamaya devam ediyorlar. Ramazan ayına özel olarak emekli maaş pro0mosyonu kampanyasını güncelleyen bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank tarafından yapılan emekli kampanyası açıklamasında tüm detaylara yer verildi. Peki QNB Finansbank  emekli müşterilere hangi imkanları sağlıyor? 

QNB FİNANSBANK EMEKLİ KAMPANYASINDA RAMAZAN AYINA ÖZEL TARİFE

QNB Finansbank  tarafından bugün açıklanan emekli maaş promosyonu kampanyasında önemli değişiklikler yapıldı. Buna göre emekli müşteriler QNB Finansbank'tan 2.750 TL'ye varan emekli maaş promosyonu ödemesi alabilecekler. Ayrıca emekli müşterilere farklı imkanlar da sağlanıyor. 

Emekli maaş promosyonu miktarlarını da güncelleyen QNB Finansbank yeni tarifeleri kamuoyuna açıkladı. Buna göre emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.850 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 2.300 TL, emekli maaşları 2.500 TL ve üzerinde olan emeklilere de 2.750 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. 

QNB Finansbank'tan emekli maaş promosyonu ödemesi alabilmek için uygulanan şartlar da merak ediliyor. Buna göre emekli müşteriler öncelikle maaşlarını QNB Finansbank'a taşımak durumundalar. Ardından ise emekli maaşlarını 3 yıl boyunca bir başka bankaya taşımayacaklarına dair müşterilerin QNB Finansbank'a taahhüd vermeleri gerekiyor. Bu şekilde emekli müşteriler emekli maaş promosyonu ödemesi almaya hak kazanıyorlar.

Emekli müşteriler kampanyadan yararlandıkları takdirde her ay tüm bankaların ATM'lerinden iki defa ücretsiz para çekme imkanı elde edebilecekler. Ayrıca CardFinans Emekli kredi kartı müşterileri market ve eczane harcamalarında yılda 360 TL'ye varan indirim imkanından yararlanabiliyorlar.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@