QNB Finansbank'tan Müşterilerine Ücretsiz İnternet Paketi Hemen Katılın Paketiniz Anında Yüklensin!

QNB Finansbank müşterilerine başlattığı son kampanyasında ücretsiz internet sağlayacağını duyurdu. İşte bankanın güncel internet kampanyası hakkında bilinmesi gerekenler.

Finans 15.12.2021 - 17:51 15.12.2021 - 17:52 Mustafa Karagöz

QNB Finansbank ve Türk Telekom iş birliği ile düzenlenen kampanya kapsamında Türk Telekom bireysel mobil hat sahipleri, QNB Finansbank’tan aylık 2 GB internet paketi kazanacak. Üstelik kısa süreliğine değil, 30 gün boyunca geçerli. Siz de Türk Telekom bireysel mobil hat kullanıcısıysanız QNB Finansbank’ın bu eşsiz kampanyası sayesinde aylık hediye internetinizi hemen alabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı Verene Hediye 2 GB İnternet

31 Aralık 2021 tarihine kadar QNB Finansbank’a vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarınız arasında Türk Telekom bireysel mobil hattınız varsa aylık 2 GB hediye internet paketi avantajından faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılım ücretsiz olup QNB Finansbank şubelerinden, QNB internet bankacılığından, 0850 222 09 00 numaralı müşteri iletişim merkezinden ve QNB mobil uygulamasından kayıt olabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatlarınızı hesabınızdan ya da kredi kartınızdan verebilirsiniz. Her iki ödeme şekli de kampanya şartlarını sağlamaya yeterlidir. Teknosacell, PTTcell, POcell, Vestelcell ve BIMcell gibi Türk Telekom alt yapısını kullanan diğer hatlar ve kurumsal hat sahipleri kampanya dahilinde değil. Yalnızca bireysel mobil hat sahipleri bu kampanyadan yararlanabilirler.

İnternet paketi hediye kazanımı için Türk Telekom mobil hattının ilk defa otomatik ödemeye verilmesi şart olup hâlihazırdaki otomatik ödemelerin iptal edilip tekrar girilmesi durumunda kampanyada sunulan avantajlardan yararlanılamayacaktır. Otomatik ödeme talimatınızı verdikten sonra 1 gün içerisinde hediye internet haklarınız mobil hattınıza tanımlanacak ve 30 gün boyunca geçerli olacaktır. 

Kampanyadan elde ettiğiniz hediye internet haklarının kalan bakiyesi için ‘’KALAN’’ yazıp 5555’e mesaj gönderebilir, bu şekilde ne kadar hediye internet hakkınız kaldığı bilgisini anında alabilirsiniz. Her hat için yalnızca bir QNB Finansbank hesabından ya da kredi kartından verilen tek bir otomatik ödeme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecektir. 

Faturalı hat sahiplerinin hediye internet paketi kazandıktan sonra başka bir operatöre ya da faturalı hattan faturasız hatta geçmeleri durumunda QNB Finansbank aracılığı ile yüklenen internet haklarının kalanı iptal olacaktır. Bu sebeple bu gibi taşıma işlemlerinizi internet hakkınızı tamamen bitirdikten sonra yapmanızı tavsiye ederiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@