Ralli Kokusu Alıyorum Diyen Ünlü Analist Dogecoin Fiyat Tahminini Açıkladı

Popülerlik açısından Bitcoin ile yarışan Dogecoin için fiyat tahminleri gelmeye devam ediyor. İşte Dogecoin için en son fiyat analizleri...

Finans 03.09.2021 - 03:00 03.09.2021 - 03:00 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasasında Dogecoin gerçeği yaşanmaya devam ediyor. Bu para biriminin popülerlik açısından önlenemez bir yükselişi bulunuyor. Bir espriden doğan kripto para Dogecoin beklenmedik bir şekilde değer kazandıktan sonra artık yerini iyice sağlanmaştırdı. En yüksek işlem hacmine sahip ilk 10 kripto para birimi arasında giren Dogecoin yatırımcıların yakın takibinde işlem görmeye devam ediyor.

KURUMSAL SATICILAR GERİ ÇEKİLDİ

Dogecoin için fiyat tahminleri ve analizleri yapılmaya devam ediyor. Cryptocurrency analistlerinden Ekta Mourya, Dogecoin için çok önemli bilgiler verdi. Analiste göre Dogecoin'in kurumsal kısa satıcıları geri çekildi. Bundan dolayı da Dogecoin şu anda yükseliş trendine girdi. 

Doge nodlarında yapılan önemli bir güncellemenin fiyatlamaya etkili olduğu bildirildi. Aynı analist bu durumun bir fiyat rallisine dönüşmek üzere olduğunu belirtti. 

RALLİ KOKUSU ALIYORUM!

Ünlü kripto para analisti Jack Mandville yaptığı son analizinde, “Dogecoin için işler tahminlerin dahi ötesinde iyi gitmeye başladı. Grafiklerin ve aylık fiyat ortalamaları bize yeni bir ralliyi işaret ettiğini görüyoz. Hatta yeni bir rallinin kokusunu almaya başladım. Dogecoin değerini katlamak için tüm imkanlara sahip. Popüler kripto parayı ilerleyen günlerde çok farklı bir şekilde konuşmaya devam edeceğiz.” dedi.

DOGECOİN RAKİPLERİNE FARK YAPACAK!

Önemli kripto para analistlerinden gösterilen Frank Ballack da yaptığı değerlendirmesinde, “Dogecoin teknik analizinden enteresan veriler çıkmaya başladı. Ortalamalara ve olası seviyelere bakıldığında bugüne kadar görülmemiş bir yükselişin hazırlığını fark edebiliyorsunuz. Dogecoin hedef fiyat aralığını yükseltti. 1 dolar fiyatına kısa sürede ulaşır diyemeyiz ama o seviyeye yaklaşıp 1 dolar hedefini gerçekçi hale getirebilir.” analizini yaptı.

Öte yandan dünyanın önemli milyarderlerinin DogecoiN'e olan ilgileri devam ediyor. İddialara göre çok sayıda kurumsal firma Dogecoin'i bir ödeme yöntemi olarak tanımaya hazırlanıyor. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde ise Dogecoin daha sağlam bir şekilde fiyat yükselişi imkanı bulabilecek. Kripto para birimleri için ödeme yöntemi olarak tanınmasının çok büyük bir kıymeti var. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@