Ramazan Öncesi Stok Yaptıracak En Ucuz Yağ, Şeker, Çay, Un İndirimleri! 5 LT Teneke Ayçiçek Yağı 98.60 TL Oldu

Ramazan'a sayılı günler kala hazırlık yapmak isteyenlere zincir marketler fiyat indirimleri yapmaya başladı. 5 LT en ucuz ayçiçek yağı, 5 , 10 KG un fiyatları, toz şeker, kiloluk çay fiyatları kaç TL?

Finans 26.02.2022 - 01:20 26.02.2022 - 01:23 Gülcan Özer

Gıda fiyatları Ukrayna - Rusya krizi sonrasında yeniden yükseliş trendine girerken Ramazan öncesi stok yapmak isteyen kişiler için zincir marketler fırsat indirimleri sunmaya başladı. Türkiye'de en ucuz fiyatlarla daha az ödeyerek daha çok alışveriş yapmak isteyen kişilere yönelik olarak hizmet veren Cimri Market Ramazan öncesi stok yaptıracak yeni fiyatları açıkladı.

5 Litrelik sıvıyağ fiyatı yanı sıra Ramazan ayında en çok tüketilen temel gıdalar arasında yer alan şeker, un ve çay içinde indirimli fiyatlar ilan edildi. Peki en ucuz ayçiçek yağı nerede, hangi markette, 10 kiloluk un kaç TL, 5 kg şeker ve çay fiyatları ne kadar?

EN UCUZ AYÇİÇEK YAĞI NEREDE, HANGİ MARKETTE, 5 LT TENEKE AYÇİÇEK YAĞI KAÇ TL OLDU?

Market alışverişi yapmak isteyen kişilere Ramazan öncesi son fırsat indirimleri sunuldu. Ramazan ayında vatandaşın mecburi olarak gıda alışverişini değerlendirmek isteyen fırsatçılar tarafından başlatılan zam yağmuru öncesi vatandaşa alım fırsatı veren indirimler ile pek çok üründe ekonomik fiyatlarla alışveriş yapma fırsatı tanınmış oldu. 

cimri market carrefour ayçiçek yağı-1

Cimri market tarafından yayımlanan listede en ucuz 5 LT teneke ayçiçek yağı satış fiyatı Carrefour 5 LT teneke ayçiçek yağı fiyatı 98.60 TL olarak ilan edilirken Carrefour 5 LT pet ayçiçek yağı satış fiyatı 98,60 TL oldu. 

5 kg toz şeker fiyatları

EN UCUZ 5 KG TOZŞEKER FİYATI KAÇ TL, TÜRK ŞEKER, DOĞUŞ 5 KİLO SATIŞ FİYATI NE KADAR?

Toz şeker almak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri 2 marka arasında yer alan Doğuş ve Türk Şeker toz şeker fiyatları için de indirim geldi. En ucuz Doğuş 5 KG toz şeker satış fiyatı 60.17 TL olarak ilan edilirken Türk Şeker 5 KG satış fiyatı ise 45.96 TL oldu. 

10 kg un fiyatı

EN UCUZ 10 KG - 5 KG UN FİYATI NE KADAR, SİNANGİL, KATMER, OBA, SÖKE UN FİYATLARI KAÇ TL?

Ramazan öncesi un stok yaparak gelecek zamlardan etkilenmek isteyen kişiler için 10 KG Katmer un fiyatı 129 TL ve 10 kg Sinangil un fiyatı ise 116.99 TL olarak ilan edildi. Oba un fiyatı 177 TL ve Söke un 10 kg satış fiyatı ise 145 TL oldu. 

5 kg un fiyatı

5 KG un almak isteyenler için ise en ucuz Bizim un 5 KG satış fiyatı ise 49.90 TL oldu. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@