Ramazan'da Çek, Kurban'dan Sonra Öde! TEB'den Günlük 18 TL Taksitle 3 Ay Ertelemeli 10.000 TL Kredi

Bankaların hoş geldin kredisi kampanyaları hız kazanırken bir duyuruda TEB'den geldi. TEB Ramazan Kredisi kampanyası ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor.

Finans 10.04.2022 - 09:15 10.04.2022 - 09:16 Gülcan Özer

Bayram kredisi kampanyaları öncesinde bankaların hoş geldin kredisi kampanyaları patladı. Ekonomide yaşanan dalgalanma nedeniyle vatandaşın nakit para ihtiyacı katlanarak artarken kredi çekmek isteyen kişilerin sayıları da arttı. Bankalar daha fazla kar peşinde koşarken yeni kredi müşterisi avına çıktı. 

Kredi çekmek isteyen kişileri kendi şubelerine çekmek isteyen bankalar kredi kampanyalarını peş peşe açıklamaya devam ederken ilk kez kredi çekecek olan kişilere hoş geldin faizi adı altında daha uygun koşullarda kredi veriliyor. Böylelikle banka yeni bir kredi müşterisi edinirken vatandaş ise daha düşük faiz oranı ile kredi çekme fırsatı yakalıyor. 

TEB'DEN RAMAZAN KREDİSİ KAMPANYASI! 

TEB başlatmış olduğu yeni kampanya kapsamında Ramazan ayı boyunca ve bayram öncesi 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Başlayan kampanya kapsamında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi aylık yüzde 1,85 seviyesinden başlayan oranlarla verilecek. 

teb ramazan kredisi

1.85'ten başlayan faiz oranları ile verilen hoş geldin kredisi kampanyasında isteyen kişiler ilk taksit ödemelerini 3 ay sonraya öteleyebilecek. Böylelikle ilk kredi taksit ödemesi Temmuz ayında başlarken bu da Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç kredisi çekerek nakit sorunlarını çözen kişilerin ilk taksit ödemelerini Kurban Bayramı sonrasına kadar ertelemesine olanak sağlayacak. 

teb kredi hesaplama tablosu

TEB 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI NE KADAR OLUR?

TEB'den ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarı kredi notu puanlarına göre belirlenecek. Kredi notu yüksek olanlara daha düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren TEB Ramazan kredisi kampanyası ile yüzde 1,85 oranı ile 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekmeleri durumunda aylık 541,98 TL taksitle ödeme yapma fırsatı tanıyacak. Bu da kredinin günlük 18 TL seviyesine denk gelmesi anlamına geliyor. 

TEB ihtiyaç kredisi dosya masrafı bu tutar için 52,50 TL olarak tahsil edilirken ihtiyaç kredisi başvurusu için 50 bin liraya kadar olan kredi paketlerinde 36 ay vadeli kredi verilirken 50 bin TL üstü kredi taleplerinde vade oranı BDDK tarafından alınan karar kapsamında 24 ay ile sınırlandırılacak. İhtiyaç kredisi başvurusu TEB şubeleri, internet sitesi ve mobil şube üzerinden yapılabilecek.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@