Rasim Ozan Kütahyalı: Nagehan Alçı Beni Evden Kovdu, Göztepe'ye Yerleştim!

Nagehan Alçı ile olan evliliği hakkında açıklamalarda bulunan Rasim Ozan Kütahyalı, eşinin kendisini evden kovduğunu ve bu sürede İzmir'e yerleştiğini söyledi.

Emlak Magazin 08.10.2021 - 08:43 08.10.2021 - 09:27 Gülcan Özer

Sık sık yapmış oldukları yorumları ve açıklamalar ile gündeme taşınan Nagehan Alçı ile Rasim Ozan Kütahyalı bir dönem sosyal medya üzerinden gerçekleştirmiş oldukları tartışma ile de gündem olmuştu. Yaşadıkları tartışma sonrası Nagehan Alçı'nın eşini eve almadığı iddia edilmişti. 

Dün Buket Aydın tarafından sunulan Tarafını Seç programına konuk olan Rasim Ozan Kütahyalı iddiaların tekrar soru olarak yönetilmesi üzerine yanıt verdi. Kütahyalı eşi ile yaşadıkları tartışmanın ardından Alçı'nın kendisini evden kovduğunu söyledi. 

RASİM OZAN KÜTAHYALI: NAGEHAN BENİ EVDEN KOVDU! 

Kendilerinin son derece özgürlükçü bir aile olduklarını ve ataerkil bir evleri olmadığını belirten Rasim Ozan Kütahyalı yaşadıkları bir tartışmanın ardından eşinin kendisini eve almadığını belirterek "Nagehan bana çok kızdı, çok haklıydı. Beni evden kovdu. İzmir'e gittim. Vallah beni kovdu. Bizim İzmir'de Göztepe'de bir evimiz var. Gittim vatanım memleketime yerleştim. Haklıydı ama. Sonra Cüneyt Özdemir'e çıktım. Canlı yayınd arada özür diledim. Kendimi tutmam gerekirdi. Kontrolsüz bir davranıştı. Nagehan beni evden kovdu, doğrudur" diyerek iddiaları doğruladı. 

rok-twitter

NAGEHAN ALÇI, RASİM OZAN KÜTAHYALI TARTIŞMASI NEDİR?

Sık sık evlilikleri ile gündeme gelen ikili arasında Rasim Ozan Kütahyalı tarafından yukarıda yer alan paylaşımlar sonrasında gerginlik yaşanmış, Alçı yapmış olduğu paylaşımında "Rasim Ozan’ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum..." diyerek eşine tepki göstermişti. 

İkili arasında daha sonra boşanıyorlar haberleri çıkmış, Rasim Ozan Kütahyalı'nın evden ayrıldığı iddia edilmişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@