Rekor Fiyata Satıldı! 1991 Model Doğan SLX 180.000 TL'ye Alıcı Buldu

Tofaş marka Doğan SLX model ikinci el modifiyeli araç bir iş insanı tarafından 180 bin TL'ye alındı. İşte rekor fiyata satılan araç ve özellikleri.

Rekor Fiyata Satıldı! 1991 Model Doğan SLX 180.000 TL'ye Alıcı Buldu

İkinci el araç alacaklar için fiyatlar pandemi ile birlikte 2 katına bazı modeller için ise 3 katına çıkmış durumda.

Birkaç sene öncesine kadar uygun fiyatıyla dikkat çeken Tofaş marka araçlar pandemi süreciyle birlikte çok yükseldi. Öyle ki modeline göre değişen fiyatlarla 30 bin TL'ye 40 bin TL'ye ilanlar var.

DOĞAN SLX 180 BİN TL'YE SATILDI

Ortalama fiyatının üzerinde de satılabilen Tofaş marka araçlarda modifiye uygulanması durumunda ise fiyatlar çok daha fazla olabiliyor.

Bunun son örneği ise 180 bin TL'lik araç satışında yaşandı. Türkiye’nin en çok tercih edilen araçlarından biri olan TOFAŞ’ın Doğan SLX marka modifiyeli aracı rekor fiyattan alıcı buldu. Bursa'da satılan araç için araç sahibinin belirlediği fiyat dudak uçuklattı.

4-1

Bir iş insanı ise bu aracı almak için harekete geçti. Alıcı ile satıcı arasında gerçekleştirilen görüşmelerin ardından aaç 180 bin TL'ye satıldı.

Doğan SLC marka araç adeta baştan yapılarak en lüks araçlarda ki konforu sağlıyor. Yepyeni görünümüyle dikkat çeken araç için gerçekleştirilen satış sonrasında aracı satan “Yaklaşık bir buçuk yıllık emeğin eseri olarak bu araç ortaya çıktı.

2-3

Aracımız 1993 model Doğan SLX tamamıyla hatasız, işlemsiz, kaporta olarak orijinaldir." dedi. Aracın özelliklerine dair bilgi veren Akdoğan aracın urbo modifiye yapıldığını görselliğiyle ön plana çıktığını 560 beygir gücünde olup 100 km hızdan 200 km hıza 6.5 saniyede çıkıyor dedi.

SONRAKİ HABER