Renault Açıkladı: Taşıt Kredisi Faiz Oranı Yüzde 0,99'a İndi!

Renault’tan müjdeli haber geldi. Üretici firma nisan ayı için özel olarak geliştirmiş olduğu kampanyaları açıkladı. İşte Renault’un nisan ayı araç kampanyalarına ilişkin ayrıntılar…

Finans 26.04.2022 - 14:26 26.04.2022 - 14:28 Duygu Dilan Duman

Geride bıraktığımız senenin eylül ayı itibari ile yükseliş trendine giren ve kasım ayına gelindiğinde yükselişine hız kazandıran dolar kuru, aralık ayına gelindiğinde bir anda 18 TL seviyesine kadar yükseldi. Dolar kurunun yükselişine bağlı olarak hareketlenen euro kuru 20 TL ve gram altın da bin TL seviyesini gördü. Tüm bu ekonomik gelişmeler ışığında zamlanan gündelik hayat hizmetleri, vatandaşların hayallerinin ertelenmesine yol açtı.

Ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmelere bağlı olarak hizmet ürünlerine yüksek oranlı zamlar yapmak zorunda kalan sektörlerden biri de otomotiv sektörü oldu. Yeni dönemin gelmesi ile birlikte mevcut ekonomik sıkıntıların üzerine bir de temeli koronavirüs salgınına dayandıran çip krizinin ortaya çıkması, vatandaşların kendi araçlarının sahibi olabilmek adına biriktirdikleri tutarları etkisiz kıldı. Bu noktada devreye giren Renault, nisan ayı için özel olarak geliştirmiş olduğu taşıt kampanyalarını duyurdu. Üretici firma, ilgili kampanyaların ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

Clio Hayranlarına Renault’tan Kredi Desteği!

Hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinden Renault’un en çok tercih edilen modellerinden biri olan Clio, firmanın yeni nisan ayı kampanyası ile hizmete sunuldu. Renault tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu Clio kampanyasının yalnızca perakende alımlar için geçerli olduğu bilgisi kaydedildi.

Renault’tun Clio modeli için geliştirmiş olduğu kredi kampanyasına göre firmanın söz konusu talepler karşılığında yüzde 1,89 faiz oranı uygulayacağı bilgisi kaydedildi.

Renault’tan Binek Araç Kampanyası!

renault clio-6

Renault’un nisan ayı için özel olarak geliştirmiş olduğu kampanyalardan birinin binek araç modellerini kapsadığı bilgisi paylaşıldı. Firma söz konusu kampanya dahilinde çekilecek olan kredi tutarlarına azami 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranı imkânı tanınacağını bildirdi.

Meslek Gruplarına Ek İndirim Fırsatı!

Renault, nisan ayı için özel olarak geliştirmiş olduğu kampanyalara katılım sağlamak isteyen avukat, mimar ve veterinerlere, ek olarak 4 bin TL daha indirim uygulanacağını açıkladı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@